Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalka25

zwrot niesprawiedliwie pobranych oplat przez banki w uk!!!!!!

Polecane posty

Gość lalka25

czy ktos z was sie o to ubiegal?bo ja sie staram,ale chcialam jeszcze zsiegnac troszke wiecej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam z HSBC...zadzwonilam..powiedzialam grzecznie co o tym mysle i po \"hinduskiej naradzie z managerem\" jeden z pracownikow Hindus powiedzial,ze zrefunduja mi koszty jak sie umowie z nim na obiad.Powiedzialam, ze jak mi zrefunduja to sama kupie sobie obiad;)) i zrefundowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
co za pajac,ale dobra,cieta riposta na takich zawsze dziala;-) ja zamiar wyslac do nich specjalnie przygotowane pismo.a mozesz podac dokladniej za co cie obciazyli dodatkowymi oplatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja karta debetowa miala od poczatku limit overdraft £100.00 i pewnego razu zauwaylam, ze obciazyli mnie £50.00 za overdraft ale myslalam, ze moze przekroczylam te £100.00, ale w nastepnym miesiacu, kiedy pilnowalam, aby nie przekroczyc tego £100.00 znow obciazyli mnie £50.00.Zadzwonilam do nich i dowiedzialam sie, ze moj overdraft byl tymczasowy ( czego ja nie wiedzialam) i ze juz go nie mam i dlatego mnie obciazaja...nie raczyli mnie nawet o tym powiadomic, tylko sobie ot tak zmienili moj overdraft..zreszta ja chyba mam pecha do tego banku, bo ostatnio mimo, ze powiedzialam im , ze zycze sobie odebrac nowa karte kredytowa w oddziale a oni wyslali mi ja poczta nawet nie informujac, ktos przejal ja w drodze i \"pozyczyl\" sobie troche pieniedzy:(( ok £100...juz 2 miesiace probuje je odzyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
HSBC,tez kiedys mialam z nimi problem i zmienilam pozniej na Barclay,ale oni wcale nie sa lepsi. dzieki za informacje,jutro wysylam do nich pisemko i niech oddadza to co zabrali,zlodzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka... ja tez zastanawialam sie nad wyslaniem takiego pisma do Lloydsa, bo troche kasy mi zabrali, tylko szczerze powiedziawszy nie znam angielskiego na tyle, zeby takie pisemko wysmazyc. Czy moglabys podzielic sie ze mna swoim pismem? Bylabym bardzo wdzieczna, moze byc na maila Pozdrawiam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
podaj maila,przesle ci linki jutro,bardzo chetnie pomoge:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mail to: gercia@go2.pl, naprawde bardzo Ci dziekuje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z mezem
walczylismy z barclays'em - tyle tylko, ze u nich ktos zle postawil przecinek i przelali nam na konto... 100 razy mniej, niz powinni. przy czym bank wystawcy czeku sie zorientowal, pobral sume z powrotem a przelal do nich te prawidlowa - tylko, ze ta gdzies 'przepadla' po drodze. pani z reklamacji mi usilowala powiedziec, ze ona, niestety, nie ma mozliwosci sprawdzenia (we wlasnym banku) co stalo sie ztymi pieniedzmi i kazala czekac, i czekac, i czekac... i tak by bylo nie woadomo ile, gdyby nie nasz upor (wystawca czeku poszedl ze mna do banku, zarzadal rozmowy z menadzerem i powiedzial, ze sie nie ruszy, dopoki nie zobaczy calej sumy na moim koncie - znalazla sie tam po 10 minutach...). walczcie dziewczyny, jak trzeba to straszcie sadami - oni sie tego strasznie boja. a najgorsze to byc za grzecznym, usimechac sie i dziekowac - wtedy zlewaja cie kompletnie... niestety, na nich dziala tylko osli upor, pewnosc siebie i, wlasnie, jakby co, straszenie konsekwencjami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
trudi,poslalam linki:-) tak,z nimi nie ma co sie cackac,ostatnio jak sie przeprowadzalam,to tak zmienili moj adres,ze przez 4 miesiace moje wyciagi wedrowaly gdzies tam soebie w uk!dzwonilam do nich srednio 2 razy w miesiacu,pytalam jaki adres maja w bazie danych,czytali poprawnie,wiec na koniec zaczelam podejrzewac sasiadow o kradziez.co sie okazalo?zlozylam zazalenie,rozmaiwalam z managerem i osoba,ktora zmieniala adres zmienila go,ale tylko w customer service okienku,pomijajac okienko dotyczace moich wydrukow.za przeslanie wydrukow wstecz,kazali mi placic,powiedzialam,ze oni mi jeszcze rekompensate powinni placic za ten caly balagan w ich systemie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam problem z adresem, wkoncu mi zmienili, ale nie wiem jakim cudem, kiedy przyszlam do banku otworzyc wspolny rachunek z mezem odczytali mi adres z komputera i okazalo sie, ze nadal jest stary, wiec nie wiem jakim cudem wyciagi dochodzily do mnie na nowy adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka... nic nie dostalam:(:(:(. U mnie o dziwo z adresem nie bylo zadnych problemow, zmienili od razu i chyba jest ok, bo cala korespondencja przychodzi na nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka... moze na gg? 3056994. Kurcze nie wiem czemu nie doszlo:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
kurcze,nie mam gg,ale poczekaj,wysylalam ci z hotmaila,wiec moze z mojej poczty na o2 dojdzie.zaraz sprobuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
wyslalam z o2,powinnas tym razem otrzymac,wydaje mi sie,ze z hotmaila nie wszyscy otrzymuja poczte.siostra ma na wp i tez nic ode mnie nie dochodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka zupelnie nie wiem co jest grane, ale dalej nic nie mam buuuu:((:(, moze zaloze skrzynke na innym serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
zaloz sobie na hotmail moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka25
JEJU!!!!!!!!!!!!!wysylalam na grecia zamiast gercia!co za blondynka ze mnie!!!!!!!!najmocniej cie przepraszam🌼 wyslalam tym razem na poprawny adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! jak czytam Wasze przeprawy z bankami to nie moge uwierzyc ze ja nie mialam dotad zadnych problemow. mam rachunek w Barclaysie i jedyne co moge im zarzucic to nadgorliwosc przy tzw. security check, ktora czasami doprowadza mnie do pasji jak dzwonie do nich z Polski. ale poza tym sa OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natakeczka
Lalka mogłabyś mi też wysłać na maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×