Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiecie

kto odpadł wczoraj z tanca z gwiazdzikami????

Polecane posty

Gość miss swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiecie
kręglicka?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wie
a w tej sukience wyglądała jak sałata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss swiata
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiecie
macie gdzies zdjęcia z tego "show"?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie wie
może dadzą powtórki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam gdzie rak zimuje
Ona ma chyba anoreksje a Dancewicz ma tłuste ciało, kuper, nogi krótkie grube. Teraz widac która jest jaka . Koroniewska całkiem całkiem się zaprezentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
koroniewska fajna ma budowe - bo jest zgrabna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
koroniewska fajna ma budowe - bo jest zgrabna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
a kreglicka nie ma anoreksji!!!!!jak nie wiecie na czym polega ta choroba to szarab barany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wela
SZARAB ?! he he mysiałam pomyśleć by zgadnac o co chodzi przedmówcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha hi hehe he
a ja uważam że Kwaśniewską powinni już wywalić, bo ani to zgrabne, ani ładne i do tego tańczyć nie umie w cale !!!!!!!!!!!!! Ja bym tam Kręlicką zostawiła, bo z wdziękiem tańczyła nie to co Dancewicz czy Kwaśniewska- te to na I miejcsu dla mnie do odstrzału, bo tylko zanizają poprzeczkę!!!!!!!!!!!!!!! Łamagi !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wydawało się że w tym programie oceniają umiejętnosć poruszania się po parkiecie a nie urode i figurę...!!! Wcale nie jest tak źle z Kwasniewska i resztą którą obrażasz...Uważasz że Kręglicka dobrze się ruszała....mam odmienne zdanie...do tego widać było że nie znosi krytyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z moją
przedmóczynią-w tym programie oceniaja umiejętnosci i zdolności taneczbne,sposób poruszania sie w tancu a nie urodę!!!!!!!!!!!!A Kręglicka choc ładna wcale tak dobrze nie tanczyła:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to p5rawda
kwasnieska tez nie umie tanczyc , tak samo jak dancewicz!!! sa sztywne jak miotlaa..bardziej dancewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no nie zgadzam
Wicie co Kręglicka jest i ładna i fajnie się rusza, ma wyczucie taktu i jest spoko, ale Kwaśniewska czy Dancewicz toz to pomyłka nie tancerka nawet amotorka:D:D:D:D sztywne to to, poruszają się jak kupa żelastwa a nie jak kobieta, zero u nich wdzięku czy czaru w tańcu, nie mówiąc o uwodzeniu, bo taniec to rodzaj uwodzenia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniakunia
mnie sie kreglickiej taniec nie podobal. jest za wysoka, za szeroko rozstawia nogi i widac bylo, ze ma bardzo zawyzona samoocene. Ogolnie dosc bezbarwna byla. Dancewicz i Kwasniewska tez mi sie nie podobaly, ale one nie sa tak antypatyczne jak kreglicka, zarozumiala, zimna i nieprzyjemna baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi he
Kasniewską powinni wywalic już po I tańcu, takie to pokraczne, jak ona musi tydzień trenować aby coś takiego pokazać to sorry ale po co oni ją tam jeszcze trzymają dziewczyna zamęczy się na śmierć a i tak tańczyć się nie nauczy, bo za drętwa i głupawa jest :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi he
tu nie chodzi o zarozumiałość tylko technikę tańca, a jeśli to oceniamy to sorry ale Kręglicka pobiła na łeb Kwaśniewską i Dancewicz, one to dopiero są zarozumiałe i do tego zero gracji w tańcu, kompletne zera!!!!!!!!!!!!! Jak można było Olce dać aż tyle punktów , ża co ?????????????, za to że tak pokracznie nogi stawia?, czy za to że nawet obrotu dobrze nie potrafi wykonać?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ta olka
jest pokraczna, i do tego grubawa afeeeeeeeeee taki tłusty brzuchol wypinać afeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Kwaśniewska
jest pulpetem, a wiekszości grubasów to odpowiada, i dlatego dobrze tańczącą Kręglikcką wywalili a tego kloca zostawili, grube łapska tłusta dupa, wielki brzuch toż to obrazek z polskiej ulicy, gdzie codruga małolata jest otyła lub ma nadwagę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to p5rawda
zgdzam sie z opinaiami powyzej o olce! dobrze to dziewczyny ujeliscie!! sadze tak samo jak WY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to p5rawda
chociaz ktos mysli tak samo jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt zgadzam
się z przedmówcą, grubasów u nas za dużo :D żeby jeszce ich w mediach promować to skandal :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyniogłowa ona jest
Nie mogą jej wywalić bo w kontrakcie tajnym ma,że wygra,nie jarzycie kudzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×