Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foteczkaoo2

KUBA end MUCHA

Polecane posty

Gość foteczkaoo2

Szczerze juz nie wiem co mam myslec o ich zwiazku ???? Jeszcze do niedawna wydawalo mi sie ze nie sa razem ale po programie sama nie wiem jak tak naprawde jest. A Wy co o tym sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby czemu
szzcerze to sie nad tym nie zastanawiam :O i kij mnie to obchodzi 💤 zajmij sie czyms konstruktywnym 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfsfsf
no to ci sie zle wydawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sa razem
tylko udawali? Zeby szum kolo siebie zrobic? Nabrac bruksy dla jaj? W programie tak wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popirania
Mi rowniez sie wydaje ze to byla sciema z tym ich zerwaniem ..... Zreszta co sie nie robi dla rozglosu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruzia
Zadna ściema, Kuba spotyka sie z dziewczyna , która pracuje w Szparce, albo Szpulce. mucha ma twrez kłopoty, to jej pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze oni maja
"open relationship"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze oni maja
Kruzia, a ty to wiesz z FAKTU czy sama widzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruzia
wiem, Faktu nie czytam. Z tamta dziewczyna go widuje, aczkolwiek spotykają sie raczej dyskretnie. W sumie niewiem czy pierwsza odeszła Ania, czy on zaczął ją zdradzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melanina008
Ja słyszalam ze ania chciala slubu i dziecka a kuba nie .... Sama nie wiem jak to jest naprawde ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligarcha
Mucha mowi co chce, nie zauważyłam jakoś w dzisiejszym programie, zeby pragneła stabilizacji, juz prędzej dosyc ma zdrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaaAaa kotki dwa
Ja slyszalam ze Kuba jest gejem :D:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhl
stara sie uratowac jej dupe i tyle! bo niby gdzie ona ma sie teraz wytlumaczyc z tego calego festiwalu? ogolnie program byla do bani!Ania chce na sile zablysnac,to samo Kwasniewska.nudno bylo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusalka222
A mnie sie tam mucha ogolnie "podoba" :D Moim zdaniem zrobili nie potrzebnie tyle szumu o ta cala kiecke i wogole:) Babka jest poprostu bezopciachowa i tyle :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna i tak
jak ta cała Mucha nie jedzie na narkotykach to ja jestem święty turecki, jak ona sie zachowywała, kiedys była normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z klasa
Ona jest beznadziejna i tez wczoraj u Wojewodzkiego dala temu dowod.Smieje sie jak glupia nie wiadomo z czego wraz ze swoim niewychowanym Kuba,nawet Kwasniewska patrzyla na nich nieco zniesmaczona robiac dobra mine do zlej gry. Jest zalosna,jako aktorka w ogole niezauwazona,wiec wystep na festiwalu a wlasciwie jej komentarze,byly proba zwrocenia na siebie uwagi i tyle.Lepiej niech gary zmywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda to.
kiedy powtórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak uważam
że obie z Olką były do bani, głupiutkie dziwczynki, a córce dużo brakuje do klasy Jolki widocznie duuuużo ma po tatusiu. A Ania cóż próbuje zabłysnąć jako pewna siebie niezależna, młoda kobieta ale to tyko poza, moim zdaniem nie ma zbyt duzo do zaoferowania, sama nie jest jakaś utalentowana, wciaz ten sam stylm jak mdłość. A co do och związku z Kubą to zeczywiscie wyglądało jakbybyli razem ale to pewnie ściema zeby gazetki znowu pisały. A ta sukienka I TE STRASZNE BUTY, no i te sadełko, ja tak wygladam po porodzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA-KIJANKA
tu nie chodzi o to, jak ktoś wyglądał, tylko o to zachowanie! Żenada!! Ola -troche przegieła (pewnie dostanie zrypke w domu :P) ,ale Mucha wcale nie usprawiedliwiła tego swojego wystepu na festiwalu (pogrążyła się jeszcze bardziej :O pusty, sztuczny smiech i fatalne argumenty próbujące isprawiedliwić zachowanie na festiwalu (faktycznie, Ola kilka razy zrobiła taką mine, jak usłyszała smiech Anki, że mówiło samo za siebie..). Słodkie to i romantyczne, że Kubuś chciał "wybielić" swoją Anię, ale -moim zdaniem - bardziej ją pogrążył.. dla mnie na minus!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszane miałam uczucia po wczorajszym odcinku:O Mucha rzeczywiście wypadła sztucznie i zachowywała sie jak idiotka myślałam pokaże się jako inteligentna znająca swoją wartość kobieta ale wyszło zupełnie odwrotnie a kwasniewska jest miła sympatyczna ale nijaka wczoraj powiedziała wszystko i nic takie pierdzielenie i szopenie mimo ze kuba zaprosił dwe osoby o ktorych sie w ostanim czasie \'\'mówi\'\' to program był mało ciekawy............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a keidy powtorka
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo wypadła jak
miała wypaść,idiotka wypada przewaznie jak idiotka1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvii
do bani był ten wczorajszy program!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiadomo kiedy powtorka
A moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'a kwasniewska jest miła sympatyczna ale nijaka wczoraj powiedziała wszystko i nic takie pierdzielenie i szopenie\' a czy u tego czubka Kuby mozna wogole cos powiedziec??? sam kieruje tym programem tak ze albo nie dopuszcza gosci do glosu albo \"zmusza\" ich do swirowania :O juz od dawna wiadomo ze ten program ma na celu promowanie tylko i wylacznie pana W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie ten program ma na celu tylko i wyłącznie promocje Kuby W . Pamiętam odcinki z B.Tyszkiewicz ,P.Kukizem, K.Ibiszem,K.Malinowską -wg mnie były dobre,ciekawi goście ciekawe rozmowy a ten wczorajszy był nijaki Kwaśniewska jest sympatyczna ale nie jest wg mnie ciekawą osobowościa ale jest to wyłącznie moje zdanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dowiedziałm się zejestem suką\" \"jestem obleśnym grubasem z wodogłowiem\" \"pokaz aniu te odtłuszczone plecy\" \"twój stary to pijak\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne..
Skąd pomysł, że Mucha pragnie stabilizacji?? Ciągle powtarza, że nie chce mieć dzieci i nagle stabilizacji by jej się zachciało? Wątpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×