Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aż po sufit !

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj byl 1 ocinek, myslalam,ze bedzie to fajny serial a to porazka, dno dna ! Reklamowali,ze to serial dla calej rodziny a to syf, zniesmaczyly mnie sceny z Pazura i jego wzwodem, to zenujace bylo, wgl.tragiczni aktorzy,ktorzy graja dzieci serialowej pary. Masakra. oderwane od rzeczywistosci wszystko, sztuczna gra Pazury i Olszowki, ale to moje zdanie a wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, jedna wielka żenada. Pazura z tym wzwodem obrzydliwy, obleśne dorosłe dzieci tych pożal się Boże małżonków. Olszówka włazi na imprezę szukać syna. No absurdy za absurdami. Kariera Pazury skończyła się na "Chłopaki nie płaczą" i już nic nie wykrzesa z siebie no i oczywiście bo jakże by inaczej nachalna reklama Apartu. Skończy się ten chłam na jednym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już po zwiastunach przypuszczałam że niewypał, ale żeby mieć prawo oceniać postanowiłam dotrwać do końca odcinka, chociaż było to bardzo ciężkie zadanie, już po pierwszych minutach sięgałam po pilota... Masakrycznie sztuczna Olszówka, Pazura też nie lepszy, dzieciaki jeszcze gorsze, a te odzywki i teksty, scena ze wzwodem żenująca, z pielęgniarką tak samo, potem jeszcze próbowali pójść w tragedie i smutki- jeszcze gorzej, a najbardziej biją w oczy te pomieszczenia- typowa polska rodzina po prostu, przecież każdy w takim luksusie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie też dno, podobnie jak wszystkie seriale na TVN, dno i gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN zawsze jak nakręcił jakiś serial to mówi o nim bez przerwy .Masakra jakaś jak widzę pazure zaraz mam przed oczami 13 posterunek i choćby skały s r a ł y tak będzie.Nie podoba mi się wolałam ten z brodzik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej dziwi fakt, ze niby " dobrzy aktorzy" zgadzaja sie na udzial w czyms takim! A mogli zrobic to normalnie. Wyjezdzaja z akcjmi jak z komedii zalosnej komedii, a potem dramaty. Irracjonalna rzeczywistosc. Synalek jak uposledzony a mieszka u kumpla na bogato. Imprezy przesadzone na wzor Hamerykanski. Pazura nie potrafi grac powaznie. Ja bym lepiej zagrala. Oczywiscie problemy z kasa w wnetrzach za grube pieniadze. Ale to juz ciul. Najgorsze bylo to, ze po prostu meczylam sie sluchajac tych dialogow. Wgl.ni to komedia ni dramat. TRAGEDIA zenujaca fabula .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chata pełna Raffów była lepsza:), tam syn mieszkał z kolegą i ładną dziewczyną, rodzice mieszkali z dziadkami, córka zakochuje się w narkomanie, pobita zjawia się w domu, rodzina fajna i kochająca się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwszym odcinku miałam mieszane uczucia, obejrzałam w necie drugi. I jest o wiele lepszy, chyba będę jednak oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy za tydzien, czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. Uświadomiłam sobie, że przez takie seriale jak ten mam problemy w prawdziwym życiu. To, w jaki sposób oni się do siebie zwracają to jest jak żywcem wyjęte z brazylijskiej telenoweli. I z ręką na sercu muszę przyznać, że czasami sama się tak zachowuję. Co w prawdziwym życiu, w relacjach z mężczyznami przynosi całkiem odwrotny skutek. Takie seriale nie powinny powstawać, by nikt z niego nie powielał. Te ich PROBLEMY.. Olszówka z Pazurą zachowują się jakby mięli po 15 lat i w kółko przeżywali swój związek. Mam nadzieję, że to szybko zniknie z anteny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jak dorastaja im dzieci i zaczynaja sie wyprowadzac wlasnie przezywaja swoj zwiazek od nowa jakby mieli po 20 lat i byli bezdzietni , wiem to z doswiadczenia serial mnie nie porwal ale da sie zmeczyc jak nie ma co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Australijski był lepszy Mogli by nakręcic' Do diabła z kryminałem, nowozelandzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największym minusem tego serialu jest yo, ze jest on zwyczajnie sztuczny i na siłę, chcieli zrobić rodzinny serial, ale nie wyszło, tvn nie umie robić takich seriali, wielkomiejskie o bogaczach jeszcze im jakoś wychodzą, dlatego prawo agaty dało się oglądać, ale nigdy nie zrobią czegoś takiego jak dom nad rozlewiskiem czy nawet trochę m jak miłość, gdzie czuć ten spokój, rodzinną atmosferę itp. aktorzy się starają, ale nie pasują do ról, zwłaszcza "stare małżeństwo", za dużo tu podtekstów seksualnych i wątków stricte komediowych, które psują rodzinny klimat i nieprzyjemnie się to ogląda np. z dziećmi, niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym plusem tego serialu jest Olszówka, innych plusów już nie dostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sztucznie deklamowane dialogi, gra beznadziejna. Wypasiona chalupa gdzies w najdrozszej Gdyni, katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×