Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jukolu

IPLA nie dla Polakow za granica

Polecane posty

Gość jukolu

Od kilku dni nie moge ogladac polskich seriali. Mieszkam za granica i musze wykupic abonament. Tak jest teraz na wiekszosci tego typu portalach. To dranstwo i tyle. Nie dosyc, ze musialam wyjechac, nie dosyc, ze wciaz wysylam ogromne pieniadze na utrzymanie rodziny W POLSCE, to teraz musze nadal placic. Jestem wsciekla. Nie chodzi o te pare euro. Czuje sie upokorzona i tyle. Na terenie Polski za darmo a juz za granicami trzeba placic. Dlaczego???? Przeciez te seriale i filmy ogladaja tylko Polacy - wiec co? jestesmy gorsi? Co Wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak z filmikami na YT nie jesteś z USA nie oglądasz :/ Da się to chyba obejść i zmienić adres IP czy jakoś tak ;) A jak TVN-Player tam też można coś pooglądać. I wielka szkoda że tak ograniczyli dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parroovveczka
kiszka, nie? Szkoda, bo bardzo lubie sobie tam wejsc i cos obejrzec, jak zatesknie za ojczyzna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukolu
Tvn-Player ma podobnie. Chyba wszystkie stronki z serialami sa teraz dla nas platne. Wplacilam, ogladam Iple. Nie chce mi sie bawic z tym obejsciem IP - chociaz sprobuje nastepnym razem. Pewnie ze szkoda, wychodzi na to, ze tylko jestesmy od placenia za wszystko. Do tej parowwy powyzej - po co ta zlosliwosc? Wyjedziesz, posiedzisz kilka lat to moze cos zrozumiesz. Na razie nie dorastasz dziecko do tematu, wiec delikatnie mowiac - wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parroovveczka
O co ci , kurwa, chodzi? Wyjechałam, posiedziałam kilka lat i nie wiem, do czego sie przypieprzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van dall
jukolu przypierdala sie do wszystkich bo to jej topik, musi sie pochwalic ze jest za granica, wiesz, tylko ona jest jest taka swiatowa, inni wcale nie wyjezdzaja,za rok pewnie bedzie sie juz uwazala za rodowitego mieszkanca tamtego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość van dall
haha ona czuje sie "upokorzona" bo musi zaplacic pare groszy za glupie seriale. No faktycznie upokarzajace. PS jak juz znajdziesz mozdzek i uzyjesz go, to znajdziesz mase polskich str. z darmowymi serialami oraz telewizje internetowa z kanalami nadawanymi na zywo za darmo. Tylko jelop placi za seriale haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukolu
parroovveczka kiszka, nie? Szkoda, bo bardzo lubie sobie tam wejsc i cos obejrzec, jak zatesknie za ojczyzna :P Ta minka na koncu Twojej wypowiedzi zmienia sens tego co napisalas. Niestety na kafecie jest mase osob, ktore dowalaja tylko po to zeby dowalic, ze czlek robi sie moze przewrazliwiony. Przepraszam. Van dal Moze zacznij od oceniania wypowiedzi a nie rozmowcy. Brak ci kultury i tyle. Jednak gwoli wyjasnienia - moze latwiej ci bedzie zrozumiec - nie chwale sie tym ze jestem za granica. Po prostu jestem a czuje sie upokorzona, bo jestem Polka a nie mam podobnych udogodnien jak Polacy w Polsce, korzystajacy z tych samych programow, i tyle. Gdybys przeczytal uwaznie, to napisalam, ze nie chodzi o te pare euro a o zasade. Nawet jesli to nadal zbyt skomplikowane, to trudno - twoj problem, mecz sie z tym sam i nie obrazaj z tego tytulu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukolu
Dzieki serdeczne :D Jestes WIELKA :D :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta67
Możesz skorzystać z vpnonline.pl aby oglądać polskie seriale z zagranicy. Do wyboru masz 6 polskich serwerów. Po połączeniu otrzymujesz polski adres ip i masz dostępne wszystkie polskie portale bez ograniczeń terytorialnych jak vod, ipla czy tvnplayer. Korzystam miesiąca i mogę polecić, świetnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam pytanie - jade na wakacje do wloch i w tym czasie beda transmisje na Polsat Sport które mnie onteresują. Czy wykupujac pakiet sportowy IPLA na IPada bede mógł oglądać?? Z góry Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co można oglądać w Polsce to i za granicą się da !!!! Ja polecam taki mały programik który zmienia naszą lokalizację na Polskę i można bez problemu wszystko oglądać (TVN Player, OnetVOD itp. itd.) - jakby się było w Polsce. Więcej o nim tutaj: crack-and-hack.blogspot.de/2013/09/jak-ogladac-filmiki-z-polskich-stron-za.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ja mieszkam w szkocji i wlasnie ogladalam pierwsza milosc na IPLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maylist
Wyjeżdżając za granicę może się okazać, że niestety nie będziesz mogła oglądać transmisji na Ipli. Na podstawie umów licencyjnych dostęp do treści (głównie video) z krajów innych niż Polska na takich platformach jak Ipla, TVNPlayer czy TVP Vod jest zablokowany. Podobnie jest często z filmikami na YouTube, gdzie wyskakuje komunikat o braku możliwości oglądania filmu na terytorium danego kraju. Na szczęście można to obejść. Informatycy radzą sobie z tym bez problemu swoimi metodami, ale od jakiegoś czasu jak grzyby po deszczu zaczęły się w necie pojawiać oferty programików do zmiany IP z przeznaczeniem dla zwykłego Kowalskiego. Posiadając taki programik, można bez problemu zmienić swoją wirtualną lokalizację na dowolny kraj i korzystać z dobrodziejstw internetu omijając blokady. Polecam takie usługi jak unblockvpn, axentvpn, bartvpn.com. ten ostatni ma serwer w Polsce, dzięki czemu będziesz mogła oglądać z zagranicy wszystko tak jak w Polsce (czyli także iPle). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam od dłuższego czasu za granicą i również miałem problem z oglądaniem polskiej tv przez internet. Przetestowałem sporo programów jak i proxy ale albo nie działały albo były drogie. Od kilku miesięcy korzystam z www.vpnonline.pl i wszystko działa bardzo dobrze. Wszystko co trzeba zrobić to skonfigurować połączenie według przewodnika i się połączyć. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani dodatkowych wtyczek. Prędkość połączenia jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi___________________
Dziwne, bo ja uzywam Ipla od lat, w UK i ostatnie 2 lata w Australii i zawsze dziala! Inne portale tj TVN player, owszem, sa poblokowane. Moze sprobujcie ogladac przez Ipla w opcji na www ( nie w aplikacji). Uzywam Firefoxa i ogladam jako www , tyle moge podpowiedziec. Moze ktos jeszcze powiedziec czy mu Ipla dziala gdzies w Europie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazlam to na innym temacie i wzielo mnie na wspomnienia .... fajna zabawa oczko.gif Karteczkę i długopis weź i wejdź na to pytanko xD 1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgwiazda
U mnie wszystko działa jak mam ochotę na polskie głupoty. Może to znak, że powinnaś zacząć czytać książki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1987
Jest sporo sposobów aby oglądać ipla czy tvnplayer zagranicą. Ja używam Norwegii i czasami z Danii akurat http://proxyonline.pl ale w przeszłości używałem też innych. Ten po prostu jest łatwy, ur******asz program, przeglądarka, hasła i masz a ja nie lubię się zbytnio głowić. Wszystko zależy od potrzeb.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam zalukaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwita025
Zamiast ipli można używać serwisu https://filefox.pl/. Moja siostra jak była za granicą to pościągała sobie tak filmy i seriale na dysk i potem miała co oglądać. Zero limitów tam jest i dużo hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam z solidvpn.pl i zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×