Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to teraz ja........

Mój ulubiony serial-Świat według Bundych

Polecane posty

Gość to teraz ja........

Może nie jest najwyższych lotów,ale coś w nim chyba jest skoro przez tyle lat miał ogromną oglądalność w Stanach :) A Wy?Lubicie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdfggg
ogladam caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchacz podhalanski
jak leci to mam takom polewke:) kkto sie orientuje kiedy to bylo krecone pewno jakies 20 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę go ogladac
w nieskonczoność.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja........
Wiem tylko tyle że w latach 90.Ja też to w kółko oglądam,nawet jak już rok temu oglądałam.Tylko głupio zrobili z tym,że najpierw puścili te najstarsze odcinki,ale tylko parę,a potem już przeskoczyli do tych obecnych,które już leciały w tamtym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie melony
kocham ten serial. serial byl krecony od konca lat 80tych do poczatku dziewiecdziesiatych . a co do aktorki grajacej kelly to wystepowala w jakims teledysku ale nie pamietam w jakim . i miala jakis nowotwor ktory wyleczyla .zapomnialem do ze w teledysku takim sprzed roku. ta aktorka co grala peg to moim zdanie byla ladna korpulentna babeczka ,ale cholera mnie bierze jak pomysle ze sam prawie przez dwa lata pracowalem jako sprzedawca butow:=).......ale przynajmniej w sklepie ktorego bylem wspolwlascicielem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejny serial;/zero logiczności, zero humoru, kompletnie idotyczny, jeden z najgorszych jakie oglądałam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam beznadziejny
jeden z najlepszych amerykanskich sitcomów. lubię ten typ poczucia humoru. w tym serialu chyba nie było słabych punktów. gdybym miala wybrac najlepszego aktora to mialabym problem bo wszyscy świetnie zagrali.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dojeżdżacie
popieram :D ps, Mam też słabość do "pomocy domowej" ale oryginalnej, nie naszej drętwej Niani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemy Jareczku co cie
łączy z Alem: nieudacznictwo i niechęc do grubszych babeczek. :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja........
O tych nienajwyższych lotach to miałam na myśli fantastyczne wątki np z kosmitami czy przewdywalność,jak np Al ma nadzieję,że coś sie nie stanie to dzieje sie to już w następnej sekundzie :D kochana edzio z pm,a czy w twym ukochanym serialu jest choć jeden logiczny wątek?To jeden wielki ciąg idiotyzmów.Ale wydaje mi sie że 13 lat to trochę za mało żeby wiedziec co to logika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie nasza niania
jest głupia,taka jakaś o niczym.Mam wrażenie że serial ten nakręcono tylko po to,żeby Dygant mogła się pokazywać w coraz to innym wymyślnym stroju.Chociaż raczej nie ma się czym chwalić,bo te żółte skórzane paski i plastikowe kolczyki koła to nie jest szczyt smaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×