Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy normalny facet bez przeszłości zechciałby rozwodke z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się czy jeszcze kogoś takiego spotkam. Czy lepiej jednak wiązać się z rozwodnikiem albo po prostu z kimś kto też ma dziecko. Wtedy jest wyrozumiałość większa. Bo chyba facet jest jednak zazdrosny o ex.. jak myslicie? Czy w wieku 38 lat mogę liczyć na milosc??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,ja mam 30lat dwoje dzieci i wyszlam za maz za faceta 7lat mlodszego z***biscie przystojnego,dal mojemu dziecku nazwisko i milosc,teraz jestem w ciazy,on nie mial prawie zadnego doswiadczenia oprocz przelotnych kolezanek i bylo ich malo,wszystkiego nauczylam go ja i jest super,a jak jest w lozku ach,glowa do gory i wiecej wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... A później się obudziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze ktos tu ma pecha w zyciu,to przykre ale to nie moj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Jeśli nawet uda ci się wciągnąć na brzuch o 7 lat młodszego niedorozwoja, którym chwali się powyżej jakaś niewyspana pani, to już z definicji nie będzie to facet normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ty jesteś z definicji normalny. szkoda tylko, że w życiu realnym niedorozwój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hej,ja mam 30lat dwoje dzieci i wyszlam za maz za faceta 7lat mlodszego xxx Buahahaha Teraz masz 30 lat, czyli on ma 23. Jesteś w ciąży, czyli powiedzmy, że rok po ślubie jesteście. To musieliście brać ślub jak on miał 22... a poznaliście się jak miał 21? Ja pieprzę... pedofilka :D Przecież 21 letni "facet" to dziecko, które o życiu niewiele wie! Do łóżka, spoko, na życie... Hmmmm Za 10 lat Ty będziesz miała 40 na karku i ciało zniszczone minimum 3 ciążami. A on będzie miał 33 lata! W tym wieku mężczyźni dopiero zakładają rodziny. Jego kumple na koncerty, na piwo z dziewczynami (!) a on z "mamuśką" w domu przy zupach-kupach i zadaniach domowych? Ciekawe kiedy Cię kopnie w dupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zaczęłam spotykac z moim obecnym facetem jeszcze przed rozwodem, już nie mieszkałam z eks mężem. Był wolny, nie miał dzieci, nie był rozwodnikiem, miał wtedy 35 lat, ja 28. Teraz jestem 1,5 roku po rozwodzie i mamy kilkumiesięczna córkę. Ale wtedy jeszcze nie czytałam tego działu kafeterii i nie wiedziałam, że rozwódka z dzieckiem nie może juz nigdy byc szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój przypadek świadczy tylko o tym że niedorozwój nie musi być o 7 lat młodszy. Może być też o 7 lat starszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo rozwódek, które się rozwiodły przed trzydziestką ułożyły sobie ponownie życie z przystojnymi, zaradnymi i dobrze ustawionymi kawalerami, a ciebie ściero, co tak krytykuje nie chce żaden facet, dlatego cię szlag trafia, pasztecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w d***e takie kretynki jestem szczrsliwa i to sie liczy a jej nie ma kto w******* to sie w*****a hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha... żeby wyhaczyć takiego niedorozwoja, dobrze jest samej być niedorozwojem (jak pani powyżej), bo swój ciągnie do swego. Inteligentne i mające pojęcie o przyzwoitości kobiety mają gorzej, bo mogą mieć problem z zaakceptowaniem takiego przychlasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do krytykującej i wyzywającej od niedorozwojów:) powinnaś być wdzięczna bo niedorozwoje zostają odhaczeni więc jest mniejsze ryzyko, że trafisz na takiego zakamuflowanego niedorozwoja z którym się nie daj Boże zwiążesz :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być niedorozwojem żeby obrażać innych ludzi bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie. Bo ja mam 2 dzieci, 22 lata i nie moge nikogo znaleźć. Gdzie można znaleźć takiego faceta co mnie zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hahaha... żeby wyhaczyć takiego niedorozwoja, dobrze jest samej być niedorozwojem (jak pani powyżej), bo swój ciągnie do swego. Inteligentne i mające pojęcie o przyzwoitości kobiety mają gorzej, bo mogą mieć problem z zaakceptowaniem takiego przychlasta oczko.gif x sama jesteś ściero przychlastem i niedorozwojem dlatego żaden facet cię nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie! Staśki i Zdziśki to mnie chcą. Ale po takich to mam już 2 dzieci. Wybredna sie robie. A ty jeszcze nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysyzsosnowca
Wśród facetów jest niepisana zasada że rozwódka to 3 sort (drugi to wdowa) i taką zainteresuje się tylko stary kawaler co mamusia mu każe sie ożenić,55 letni pryk co chce poszpanować młodą babką albo bezrobotny obszczymur z osiedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łysy nie wymieniaj nam tu więcej w jakiej patologii się obracasz. ciebie zechce jedynie brzydka prostytutka co nie ma klientów. na szczęście są jeszcze normalni, wykształceni faceci, zdrowo myślący z dawno już odciętą pępowiną, samodzielni, zaradni i przystojni do tego. za takimi może tylko pobiegać i powzdychać niedorozwinięta zdzira przychlast co tu wszystkich wyzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,ja mam 30lat dwoje dzieci i wyszlam za maz za faceta 7lat mlodszego z***biscie przystojnego,dal mojemu dziecku nazwisko i milosc,teraz jestem w ciazy,on nie mial prawie zadnego doswiadczenia oprocz przelotnych kolezanek i bylo ich malo,wszystkiego nauczylam go ja i jest super,a jak jest w lozku ach,glowa do gory i wiecej wiary w siebie. xxx zazdroszczę Ci, do miłości to jednak trzeba mieć szczęście. Ja mam też 30 lat, panna, bezdzietna, ładna, szczupła i żaden ex nie chciał się ze mną żenić; z chłopakiem 5 lat młodszym też się spotykałam ale był bardzo niedojrzały, nie chciał ślubu, nic ale do wyra to pierwszy oczywiście; fajnie masz, naprawdę masz szczęście w życiu, że mimo bycia matką dwójki dzieci ktoś cię chciał i to jeszcze sporo młodszy i przystojny. A moi to byli przeciętniacy ale mniemanie o sobie że hoho, niedojrzali do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto dziś rozwódkę nazywa "towarem trzeciego sportu" może za jakiś czas zostać rozwodnikiem. Nie życzę tego tym typom,bo są wystarczająco skrzywdzeni przez los... niewyobrażalną głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz że jak szambo nazwać perfumerią to zacznie pachnieć? I jak nazwać rozwódkę "dobrą partią" to tak się stanie? Nie! Rozwódka to towar wybrakowany, felerny. Ale nie martwcie się. To tak jak z przebieraniem ziemniaków: I sort, sadzeniaki, II sort do jedzenia, III sort da się świniom. Wszystkie się jakoś wykorzysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toteż zajmij się, rolniku, tymi świniami, bo do normalnych ludzi się nie nadajesz. Jedziesz gównem na odległość, umysłowym. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekamy,zobaczymy czy kiedyś Ty w tym szambie pływać nie będziesz,albo czy nie staniesz się karmą dla świń. Nie tylko dobro powraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wczoraj bylam na slubie ciotki cywilnym kktora zostala po rpzwidzie z 7 letnim synem a teraz jest szczesliwa z pizadnym chlopem a przy okazjii slubu byl chrzest ich wspolnego dziecka a dziecku z poprzedniego małżeństwa pbecny maz ciotki dal nazwisko i kocha jak swoje z wzajemnoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowai nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie! Staśki i Zdziśki to mnie chcą. Ale po takich to mam już 2 dzieci. Wybredna sie robie. A ty jeszcze nie? xxxxx No i się wydało, ze ta wrzeszcząca i wyzywająca to nic warta stara panna z dwoma bękartami: jedno ze Staśkiem, a drugie ze Zdziśkiem. Żaden normalny mężczyzna jej nie chciał tylko menele osiedlowe, to ją szlag trafia, że rozwódki układają sobie życie i są szczęśliwe, a ona dalej wegetuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takiego faceta. Jestem z nim 7 rok. Mam jedno dziecko z poprzedniego małżeństwa, które jest już pełnoletnie. Ja mam 41 lat, córka 21 a on 31. Jestem bardzo szczęśliwa, mamy niestety zgrzyty ale czuję, że on mnie kocha a ja jego i wiek się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekgdansk
Ja jestem z rozwódką ale jakaś taka dziwna jest,smutna,zamyślona choć między nami jest ok,mieszkamy razem,po pracy i w dni wolne zabieram ją i jej córke z pierwszego małżeństwa do aqaparku lub na pizze a mimo to chyba przeżywa ten rozwód /jej mąż był mundurowym/ i psychika jej siadła.Nie wiem co ją trapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mundurowy był dłuższy, grubszy i częstszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×