Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdagość

Faceci to dranie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Magdagość

Witam! Jestem Magda. Moja siostra na początku sierpnia tego roku bierze ślub. Otóż jej narzeczony kiedyś często bywał u nas w domu i pewnego razu przez przypadek, jak wpisywał hasło do konta fb zobaczyłam jakie to hasło jest... Musze sie przyznać, że ostatnio weszłam na jego konto i przeczytałam jego pare wiadomości prywatnych (wiem wiem NIE powinnam, Ale jakoś do końca mu nigdy nie ufałam!) I co się okazało: dowiedziałam się m.in. o tym że On zdradza moja siostre :((( umawia się z jakimiś dziewczynami jak ona jest w pracy (wnioskując z rozmowy to chyba na sex), co więc robić??? W sierpniu biorą ślub :( Doradzcie mi coś bo jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wedlug mnie to powinnas isc kiedys za nim na takie spotkanie zrobic pare zdjec a wiadomosci skopiowac i gdzies zapisac. ja bym potem pokazala te zdjecia i wiadomosci z jego konta (a gdyby ich tam nie bylo to te skopiowane i zapisane/wydrukowane pokazala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra ci nie uwierzy ale jak pokazesz jej dowody to uwierzy mozesz zrobic zdj jego fb z otwartymi wiadomosciami, albo poprostu jej pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziec koniecznie, sama chcialabym wiedziec, choc by bolalo, ale trudno, lepsza gorzka prawda niz slodkie klamstwo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zapisz jego wiadomości na wypadek jakby je skasował. A w dniu w którym miałby się spotkać z jakąś dziewczyna zaproś siostrę w te samo miejsce, żeby się przejść, pójść na zakupy, restauracji, obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pójdziecie na kawę a przy okazji ona zobaczy co robi ten c/h/u/j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzZniecierpliwiony
Jeżeli jest to prawda to nie rozumnie po co on chce się żenić . Może on wcale żenić się nie chce a ta panna ma jakieś parcie na ślub? W jakiś sposób go do tego ślubu zmusza. Ma już jakieś plany pozamałżeńskie? Czy ona jest dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie, zniecierpek. Świetne pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×