Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obniżenie irracjonalnie wysokich alimentow plus wyłudzenie

Polecane posty

Gość gość

3 lata temu mój mąż się rozwiódł. Temat jest dość skomplikowany i trudny do ogarnięcia. Eks zona nie pracowala NIGDY.Zazyczyla sobie 3000 alimentów na dziecko i rozowdu ale dalej zyli razem nie mówiąc nikomu o rozowdzie. W tym czasie mój obecny mąż czyli przez 3 lata robil przelewy na jej konto w wysokości 7 tysięcy, czasem 10, dawal mnóstwo pieniędzy do ręki, robil wplaty w banku. Widywali się w weekendy, gdyż on pracowal w delegacji. w tym czasie oplacal jej i corce mieszkanie w dużym miescie-dodatkowo. Jego eks zona, mimo,ze byli razem, wspolzyla z nim ,brala pieniądze, utrzymywala się z jego kasy znalazła sobie innego- Hindusa. Bez wyjasnien kopnela w d**ę.W każdym razie K. ulozyl sobie zycie ze mną. Kochamy się bardzo,dziecko w drodze. Jest dla mnie b wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki męza sa o wiele niższe niż w trakcie zazdania 3 tys alimentów przez nia, na co on się zgodzil. Trwa sprawa o obniżenie alimentów. Ona urodzila Hindusowi 2 dziecko i wniosła do komornika nakaz zablokowania konta mężą, bo rzekomo jest jej winien od czerwca 2012 bagatela 17 tys.... Mąz będąc po rozowdzie,ale zyjąc z nią robil bardzo duże nadpłaty w np. styczniu. Wplacal pieniądze w banku. Liczylismy przelewy w trakcie tych 3 lat,są na ...102 tysiące!!! kOMORNIK BLOKUJE KONTO MĘZOWI TWIERDZĄC ZE ON NIE DOCHODZI PRAWDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma klauzulę wykonalności z alimentami 3 tys i sciaga te w sumie 20 tys(ona dodala do tego koszty komornicze,procenty, prawnika). Nie mamy z czego zyc!!!Jego corka ma miesięcznie 3 tysiące moje dziecko w brzuchu nie wiem czy będzie mieć na wyprawkę!!!Jej prawniczka twierdzi ze udowodnienie ze te nadpłaty powinny być wliczane w alimenty jest nierealne,bo to przez sąd będzie potraktowane jak doborowolne wpłaty!!!Ze ma w m-cu każdym placic 3 tysiące a ze zaplacil 2 miesiące wcześniej 3 razy tyle to jego sprawa!! Jestem zrozpaczona niesprawiedliwością, perfidnościa ludzką!!! Ta kobieta jest zlodziejką, mieszka w apartamencie z marmuru w Krakowie, te 3 tys wydaje na waciki. Swoim postępowaniem niszczy moją rodzinę. Jestesmy bezsilni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee kobieto, uspokuj sie. Z tego co piszesz to twoj maz DOBROWOLNIE dawal ta kase swojej bylej zonie. Wiec dlaczego nazywasz jego zone zlodziejka? A po drugie - trzeba bylo najpierw myslec o swojej sytuacji zyciowej, w tym takze o sytuacji materialnej i zastanowic sie, czy stac was na utrzymanie dziecka. Nie zrobilas tego, a teraz placzesz? Nikt chyba nie zmuszal cie do zachodzenia w ciaze, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, mogłam liczyc na taki wpis....Spokorniej może ty nie ja, bo być może jezlei jesteś po rozwodzie będziesz sobie chciała zycie poukladac znowu i spotkasz kogos,kto będąc naiwnym, przyznaję, dał się az tak wykorzystać. Wplaty były robione w momencie kiedy byli już po rozwodzie! Jeżeli popierasz takie postępowanie cóż,masz do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łudź się ze przeczytasz tu cos obiektywnego:)Tu zaraz ewentualnie zlecą się kobiety które nie widzą roznicy w byciu szmatą (bo tym jest ta eks zonka) a normalna kobieta ubiegającą się o należące się jej alimenty.A tektu o tym ze "w ciąże nikt cie nie zmuszal zebys zaszla" szkoda komentować.Ten babsztyl co poczynił ten wpis tez nie był zmuszony do urodzenia dzieci, bo pewnie jest porzuconą sfrustrowana grubą babą z zezem skoro cos takiego mogla napisac w sytuacji opisanej przez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wole wlasiciela kasy do zrobienia z nia tego, na co ma ochote. kazdy z nas powinien miec do tego prawo. A on dawal pieniadze na wlasne dziecko przeciez, a nie np. na d****i czy narkotyki. I tu akurat mu sie to chwali. Nie podoba mi sie, ze jego zone nazywasz zlodziejka. Ona mu pieniedzy z konta sama bez jego wiedzy nie wyciagala. Wiec sie opanuj i nie obrazaj ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"en babsztyl co poczynił ten wpis tez nie był zmuszony do urodzenia dzieci, bo pewnie jest porzuconą sfrustrowana grubą babą z zezem skoro cos takiego mogla napisac w sytuacji opisanej przez ciebie" ten "babsztyl" jest na pewno madrzejsza kobieta niz autorka, bo nie zachodzi w ciaze kiedy kompletnie nie ma zabezpieczenia finansowego dla dziecka. I co to ma wspolnego z wygladem? A poza tym co to znaczy byc ZMUSZONYM do urodzenia dziecka? ktos zmuszal przystawiajac pistolet do skroni, czy moze rozumku zabraklo zeby sie zabezpieczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz porady, drugi raz szkoda czasu i energii na oczekiwanie na jakikolwiek konstruktywny wpis z tego forum...Jeżeli 10 tys to pieniądze na utrzymanie dziecka to gratuluję.Jakie wszystkie mają poczucie obowiązku teraz,prawda?Broncie takiej złodziejki bronce,moze sama kiedyś zasmakujecie jak to jest znaleźć się w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbawia mnie pytanie się samej siebie madrej inaczej pani o to co napisala wcześniej. Pani zadaje sobie pytanie o zmuszanie się do urodzenia dziecka.Przeciez to ona postawiła tę denną tezę.Usmiac się idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi nie o autorkę ale te z zezem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic z tym nie zrobisz, zadeklarował się 3tys to tyle musi płacić, nawet jeśli robił "nadpłaty" Każda taka nadpłata była dobrowolna więc nie wlicza się w poczet przyszłych zobowiazań. Jak spłacasz kredyt tez możesz nadplacić, ale następną ratę musisz zapłacić według grafiku i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani piszącej o nieprzemyslaniu decyzji o dziecku: dziecko jest zaplanowane i bardzo Je kochamy:)Mam na szczęście swoje mieszkanie,pracę, nie jestem osoba zyjącą z czyis pieniędzy ,pewnie w odróżnieniu od Pani,skoro popiera Pani taki sposób postępowania. Sytuacja wyniknęła teraz. Jestem w 6 m-cu ciązy,to stało się w chwili obecnej.Nikt nie liczyl na taka impertynencję. Jest cos takiego jak moralność i przyzwoitość i tego nie regulują żadnę przepisy prawne... Mimo wszystko dziękuję za wszystkie wpisy i faktycznie stąd znikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakie wyłudzenie? śmieszna jesteś. twój chłop żył ze swoją ex żoną będąc de facto z nią w normalnym związku[choć nie małżeńskim]- mógł jej w tym czasie przelać nawet milion i kupić porsche i to się ma nijak do obecnych alimentów. prawniczka ma rację niestety. trzeba się było zastanowić zanim się weszło w taką pokręconą relację i zaczęło płodzić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna ci już nie napisze oczywiście ze mąz skoro ma nową rodzine, dziecko i mniejsze zarobki ma możliwość alimenty obnizyc i na pewno mu się to uda w takiej sytuacji.powodzenia i glowa do góry dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to co piszecie wcale nie jest takie jednoznaczne, to kwestia interpretacji sądu, choć przyznaję ze być może te nadpłaty mogą być uznane za doborowolne wplaty i nie wliczone w alimenty,ale NIEKONIECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądra autorka dała susa:)Same się zżerajcie swoim jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie
Tutaj ostatnio kręci się "doktorantka" która robi swoje "badania" i ona robi tutaj prowokacje, wczoraj w temacie o dziedziczeniu przez wnuczkę z drugiego małżeństwa (oddaję tylko sens tematu a nie tytuł, bo tematu juz znaleźć nie mogę)sie przyznała. Teraz to ona znowu tutaj pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie
Na kilku innych tematach też widać jej wpisy. Ma zamiar udowodnić, że ex żony są pazerne, ale sie do tego nie przyznają w realu, a tutaj na forum pokazują swoje prawdziwe oblicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Paniom za szczere wypowiedzi. Jestem doktorantka na UW (psychologia), pisze prace dyplomowa nt. emocji w zwiazkach po przejsciach, glownie skupiam sie na postawie bylych zon, w szerokim rozumieniu tego slowa. Wspolnie z promotorem doszlismy do wniosku, iz internet jest miejscem, w ktorym ludzie szczerze wyrazaja swoje uczucia i frustracje- we wszelkich rozmowach na zywo, takze z psychologiem, wszyscy bez wyjatku ukrywamy prawdziwe emocje i chcemy sie pokazac z jak najlepszej strony. Stad decyzja, aby spora czesc materialu do mojej pracy zostala zebrana za posrednictwem sieci. Udzielam sie na wielu tego typu forach, w najrozniejszych rolach- bylej zony, nastepnej zony, mezczyzny itd. Zebrane informacje sa bezcenne z perspektywy mojej pracy. Serdecznie przepraszam, jesli ktos czuje sie oszukany i dziekuje za szczere przedstawienie swojego stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie wierzę te wpisy robi jedna o ta sama osoba.moj wpis jest autentyczny!!! ta sytuacja ma miejsce i jest prawdziwa. nie wierzę ze ktos jest psychiczny i teraz podszyl sie pod moj temat pisząc ze to prowokacja! psychole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będą uznane te wpłaty jako nadpłata z prostej przyczyny: W tytule przelewu brak słowa ,,alimenty". I tym sposobem macie pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×