Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaraMocna

Książka która zmieniła moje życie....

Polecane posty

Gość MaraMocna

Chciałam wam serdecznie polecić książkę dzięki której odmieniło się całe moje życie...Dzięki niej wyszłam z wieloletniej depresji bo zrozumiałam i poczułam czym życie naprawdę jest. Zapraszam do lektury: http://tnij.org/u80l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaraMocna
A wy macie takie książki bez lektury których nie bylibyście tym kim jestescie dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka88
Ja mogę polecić "Potęgę podświadomości" Josepha Murphego, chyba nawet gdzies lata po sieci. Bardzo motywuje i pokazuje, ze nasze zycie zalezy tylko od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna)(
Mi bardzo pomogła książka "Pożegnanie z nieśmiałością" Leil Lowndes, zastosowałam się do rad w niej podanych i zaczełam sobie radzic w kontaktach z ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychonautka
Kiedy byłam małolatą dorwałam książkę starszego brata "Polityka ekstazy" Learego, od tego zaczęła się moja wieloletnia przygoda z psychodelikami. Nie polecam nikomu bo do tego trzeba mieć zajebiście silna psychikę, ale mi te doświadczenia wyszły na dobre. Książkę tak czy tak warto przeczytać, zmienia myślenie o substancjach psychoaktywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuch 28
Zmierzch hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie książki Louise L. Hay i Rozmowy z Bogiem N. D. Walsch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,kaja.
"Słońce i cień. Moj eksperyment ze świadomym śnieniem." - polecam każdemu, i samą książkę i w ogóle tematykę świadomego śnienia :) Można przezyc we śnie wszystkie te rzeczy które są dla nas w realu niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkjkjkl
przerwana lekcja muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzannna
"Lot nad kukułczym gniazdem" Ken Kesey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam książkę „Siła nawyku Charlesa Dunhigga. Poznałam historię kobiety, której życie rozpadło się na kawałki. Zaczęła od zmiany tylko jednego nawyku: palenia papierosów. Jednak dzięki tej pozornie nieistotnej zmianie i sile, którą dało jej zwycięstwo nad nałogiem nauczyła się jak zmienić całe swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka83
Allen Carr "Prosta metoda jak skutecznie rzucic palenie" od tego sie wszytsko zaczelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekZ
Dziś mija 3 lata jak rzuciłem palenie. Stalo się to dzięki genialnej książce - "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" Allena Carra, którą dostałem od mojej dziewczyny. I cóż - jestem szczęśliwy, że nie palę. Właśnie ta książka zmieniła moje życie, niebawem bierzemy ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martulka i wojtek - kolejny spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Ptyska
Ja nie lubię poradników ale ostatnio przeczytałam taka książkę o życiu napisaną z przymrużeniem oka pt Dziennik Obłędnik. Polecam bo warto - można nabrać dystansu do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Stowarzyszenie umarłych poetów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga oleander
Ja polecam Inspiracje i drogowskazy - autora bloga http://www.dabczynski.pl/ i właściciela firmy WIMED. Świetna lektura, dająca do myślenia i popychająca do zmieniania swojego świata na lepsze! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×