Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała hipokrytka z miasta

Książka-prezent

Polecane posty

zależy czy dla kobiety czy dla faceta, i czym ta osoba się interesuje. ja ostatnio czytałam książki typu "Nimfomanka" - bardzo mądra książka, "Kwiat pustyni", "Spalona" - obie na faktach autentycznych, czytałam też "Bridę" P. Coelho - też bardzo fajna książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberka
Jeśli dla Faceta to polecam książkę Hammonda "Jak zostać arktycznym ninja i inne przygody z Evelem, Oliverem i wiceprezydentem Botswany" - genralnie książką dla fanów TopGeara - czyli chyba każdego faceta:) Na pewno się spodobo. W kazdym razie moj chlopak byl zachwycony z prezentu i jak pokazal swoim kolegaw pracy to tez byli zajawieni, wiec chyba zasada sie sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent ma być dla kobiety od kobiety :) Co lubi...hmmm...tak jak mówię,nie jakieś straszne romansidła ani nie horrory i kryminały.Cos w stylu filozoficznym mile widziane.Coelho odpada też. "Kwiat pustyni" wiem że czytała. A słyszałaś coś o np. "kamień na kamieniu", "Widnokrąg" lub "Traktat o łuskaniu fasoli"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lineea
A może coś zabawnego?:) Ostatnio super książkę poleciała mi moja koleżanka "Klub Matek Swatek" Ewy Stec naprawdę świetnie się czyta, według mnie idealny prezent dla dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
myślicie, że książka "Jak zostać arktycznym ninja?" Hammonda będzie odpowiednia na prezent dla chłopaka? Hammond jest jednym z prowadzących program Top Gear. W księgarni pani mi polecała, słyszałam też od kolegi, że książka ma ciekawą fabułę i dobrą dawkę angielskiego humoru. Może ktoś czytał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Stainback John? Dla kobiety, a nie romans... Hmmm, jeszcze mi przyszła na myśl książka pt. "Białe jabłka" (Carroll Jonathan), podaję recenzję: Vincent Ettrich, lekkoduch i kobieciarz, ku swemu zdumieniu niespodziewanie wraca po śmierci między żywych. Nękany przez tajemnicze zjawy dowiaduje się, że powrócił do życia za sprawą swojej jedynej miłości Isabelle. Ma ona wkrótce urodzić jego dziecko, które uratuje naruszony porządek świata, pod warunkiem, że ojciec przekaże mu wszystko to, czego nauczył się i co widział po tamtej stronie. Kłopot w tym, że Vincent niczego nie pamięta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
Hoakina czytałam "Białe jabłka" fajna książka. Jednak mój chłopak chyba nie odnajdzie się w czymś takim. Czytałam kilka recenzji książki Hammonda i były pozytywne, teraz poszukuję opinii czytelników :) Chociaż jestem już praktycznie przekonana do " Jak zostać arktycznym ninja...?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walkillia
Powiem Ci, że mój chłopak dostał ode mnie w prezencie Hammonda bo uwielbia serial Top Gear i bardzo mu się książka podobała, więc przynajmneij jego zdaniem "Jak zostać arktycznym ninja" jest godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula86
naprawdę? pocieszyłaś mnie :) wszyscy wiedzą, że Clarkson świetnie pisze tak z "jajem", a co do Hammonda dużo osób podchodzi z dystansem - ale skoro facetowi, ta książka się spodobała, to znaczy, że musi być dobra, prawda? W końcu mężczyźni są zdecydowanie bardziej wybredni niż kobiety, nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphophip
A może to być na przykład reportaż? Czytałam niedawno bardzo fajną książkę na faktach, która jest jak powieść. To "Trzy filiżanki herbaty" Grega Mortensona. Gdybyś nie dostała przypisu, że to reportaż to ciężko uwierzyć, ze ktoś mógł mieć taką historię. książka opowiada o człowieku- alpiniście i samym autorze w jednym, który po nieudanej próbie wejścia na K2 zabłądził trafił do małej pakistańskiej wioski, której mieszkańcy bardzo go ugościli pomimo życia w bardzo skromnych warunkach. Greg z wdzięczności postanowił wybudować im szkołę...tak się wszystko zaczyna. książka jest niesamowita, spodoba się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ja kupilam koleznace
ksiazke martyny wojciechowskiej "przesunac horyzont" i byla bardzo ucieszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barabarca 55
Pomyszkuj, poszperaj, zwróć uwagę na nowości, kategorie itp: http://tnijurl.com/6da6adf2366c/ na pewno coś znajdziesz...nie dziś to jutro.........przyjemności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katusosa
A ile lat ma osoba, której chcesz dać prezent? Jeśli jest nastolatką to ja poleciłabym serię książek o Ali Makocie. Każda nastolatka zna doskonale te książki, a teraz akurat weszły 2 nowiutkie części z serii o Ali Makocie - Maksymalnie Ja. Jeśli solenizantka to nastoletnia dziewczyna, to prezent na pewno się jej spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljjjanka
Też się przychylam do opini Kutossa. Jeśli solenizanka dla której chcesz kupić prezent to młoda dziewczyna to napewno spodoba jej się seria książek o ALi Makocie. Wiem, że we wrześniu wyszły 2 najnowsze części o ALi. Ala Makota - Maksymalnie Ja 1 i 2. Myśle że jakbyś kupiła te książki to solenizantka napewno by się ucieszyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×