Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koroval

ksiązki dla nastolatek

Polecane posty

Czy znacie jakieś godne polecenie książki dla nastolatek? Szukam czegoś wesołego, wątek uczuciowy mile widziany :) znalazłam już "Szkołą, miłość i inne diety" R.Brande, zapowiada się fajnie. Bohaterka w czasie projektu szkolnego wraca do czasów prehistorii ;) Zero przetworzonej żywności i zdobyczy cywilizacji. Czytał ktoś? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Letnia akademia uczuc" bodajże Hanny Kowalewskiej. Poczytaj książki Grocholi. Możesz sięgnąć po książki Danielle Steel. Powieści o miłości, łatwe i przyjemne. Jak lubisz takie tematy ale polecam ci przeczytać te 2 piersze propozycję co ci napisałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Środkowa półeczka...
Bardzo lubię i bardzo polecam książki Katarzyny Grocholi: http://tnijurl.com/4b8b3152a6e9/ tu są najstarsze i najnowsze i prócz tego taniej niż w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Słoneczniki, Haliny Snopkiewicz - piękna i mądra książka, właśnie dla nastolatek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksa
Dwie książki Michaliny Olszańskiej, "Dziecko gwiazd Atlantyda", którą napisała jak miała 15 lat a wydała w 2009 po dwuletnim poślizgu i "Zaklęta" napisaną jak miała 17 lat a wydała w lutym 2011. Olszańska jest urodzona w 1992. Na naszych oczach narodziła się i rozkwita pisarka rasowa, świetna i pracowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjną książkę którą mogę polecić i miałam okazje ostatnio przeczytać jest - "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×