Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość B_o23

NOWE HORRORY I DOBRE

Polecane posty

Gość B_o23

JESTEM FANEM HORRORÓW. PRAWIE WSZYSTKICH KLASYKI WSZYSTKIE OBEJRZANE I Z TYCH NOWSZYCH WIĘKSZOĆ TEŻ :) CO MI POLECACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethka
Z takich w miarę nowych (2008) dobra jest Upiorna Noc Halloween. widziałam jakiś czas temu i polecam wszystkim lubiącym się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B_o23
NIE SŁYSZAŁEM O TYM ALE PRZECZYTAŁEM OPIS I WYDAJE SIĘ DOBRY. DZIĘKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethka
Dobry, dobry nawet dostał nagrodę Publiczności na festiwalu horrorów Screamfest. Możesz jutro obejrzeć na hbo o 23:55 leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam i mogę śmiało polecić. Można nawet jeść popcorn, bo są momenty, że ze strachu aż chce się przegryzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackie_o2
rzeczywiście ja kilka razy się zdenerwowałam oglądając ten film :) tez mi się bardzo podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_89
ja widziałam ostatnio WEZWANYCH z 2009 r., jeśli oglądaliście Innych albo Sierociniec powinien Was wciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Z 2008: Lustra, Eden Lake, Let the Right One in, Cloverfiled, Funny Games US, Splinter, Martyrs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może chcesz coś przeczytać i obejrzeć zarazem? Jest coś takiego jak "Dolina szkieletów" i druga część "Duch w machinie" Patricka Carmana- to książki thrillery/ horrory, które oprócz tego, że trzeba przeczytać to jeszcze trzeba obejrzeć do nich filmiki zamieszczone na stronie int. książki. Działa to tak, ze akcja się rozkręca a kiedy jest już naprawdę niebezpiecznie pojawia się kod, który trzeba wpisać aby uzyskać dostęp do filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×