Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elelelllelele

polećcie jakieś kryminały

Polecane posty

Gość elelelllelele

hej lubię czytać kryminały, może polecicie jakieś fajne? Trochę już ich przeczytałam, ale może ominęłam jakiś warty uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mis Zdzis
wszystkie trzy czesci Millenium ,Stiega Larssona .nie przepadam za kryminalami ale ta jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryminaly? Nie sensacje? Ja lubie stare, tradycyjne. Polecam Patrick Quentin - wszystkie; Chandler - wszystkie, no i jesli lubisz Christie - nie wszystkie, niestety nie pamietam tytulow ulubionych, juz chwile jej nie czytalam ;) Jak sobie przypomne, to jeszcze podrzuce pare autorow. No chyba, ze lubisz PRLowskie - Edigey, Zeydler -Zborowski i innych - swietna zabawa ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak prlowskie są świetne
:) Ja polecam serię kryminałów o detektywie Charlie Chanie, ale nie wiem czy są polskie przekłady :) Poza tym Milenium faktycznie jest godne polecenia, jestem co prawda dopiero po dwóch częściach, ale mogę powiedzieć, że pierwsza jest lepsza. No i klasyki - Agata Christie :) A dla śmiechu - Chmielewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Polecam Mankella - wszystkie, Lackberg, Marklund i Larssona; najlepsze kryminały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę, która zapadła mi w pamięć - "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×