Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podzielcie się

Wpisujcie książki na faktach

Polecane posty

Gość podzielcie się

biografie, reportaże, pamiętniki, historie prawdziwe na początek podam : Ida - Historia ojcobójczyni Byłam mężczyzną Skok Anioła Maskotka Podwójne życie mojej córki Draq Queen Kobieta w Berlinie w Labiryncie Scjentologii Piekło siedemnastolatki Przeklinam cie ciało Ela dziewczyna, która przeszła piekło Beznadziejne ucieczki przed Basią Coraz mniej milczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodi Picoult
Bez mojej zgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fattamorgana
- Złota klatka - Zapomnijcie o córce - Fatwa - Uwięziona w Teheranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzielcie się
coś słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takegift
Zapraszam na polski odpowiednik Lockerz, strony w której za zdobyte punkty możemy dorwać różne najróżniejsze nagrody, myślę, że warto spróbować, mimo wszystko to parę chwil, a na początku działalności zawsze można trafić na ciekawe nagrody jak to zwykle bywa w takich portalach. http://www.takeagift.pl/polecam:214649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzy filiżanki herbaty" Grega Mortensona Przepiękny reportaż o Pakistanie, a dokładnie ludziach go zamieszkujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam książkę "Zodiak". Seryjny zabójca lat 60 i 70-tych. Przyznał się do 37 zabójstw. Nigdy nie został złapany. Książkę napisał reporter gazety, który próbował dojść do zabójcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko mam pytanie
chcialabym przeczytac ksiazke "Ela dziewczyna, ktora przeszla pieklo", ale nie moge znalezc ebooka. Moze wiesz gdzie znajde ta ksiazke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamietnik narkomanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdhjbdjhd
Elę można kupić w księgarni Muza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Egzorcyzmy Anneliese Michel"- F. Goodman "Byłem asystentem doktora Mengele"- Nyiszli Miklos "Byłam asystentką Hitlera" Christa Schroeder "Sprzedane- tragiczne losy azjatyckich kobiet"- L. Brown "Byłem księdzem"- Roman Kotliński Te pozycje przeczytałam i mogę śmiało polecić, zwłaszcza 3 pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Opowieść ojca" Ruperta Issacsona to książka opowiadająca o losie samego autora, tytułowego ojca chłopca z autyzmem. Autor niesamowicie się otworzył, opisał najbardziej intymne chwile z życia swojej rodziny. bardzo głęboka i pouczająca książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czarodziejki" "Rozmowy z katem" "Dym się rozwiewa" "Dziewczyna z piwnicy" "Kwiat pustyni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru i fru
1Xiao Runcrantz "Czerwona prokurator" 2Kursk zanurzenie w śmierć 3.Julia jUsik "Narzeczone Allacha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukiernia pod Amorem. Może nie jest cała na faktach ale opowiada historię jednego z najstarszych rodów na Mazowszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×