Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

17 latka i 30 letni mężczyzna

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim... Chcę tu poruszyć poważny temat i zaznaczam, że pisanie podłych, chamskich i bezczelnych komentarzy świadczy o użytkowniku.. Do rzeczy. Mam 17 lat zakochałam się ze wzajemnością w 30 latku jeszcze sąsiadem.. tu jest taki problem, że nikt opróćz mojej przyjaciółki o tym nie wie.. rodzice również, jestem dziewicą a z nim 8 miesięcy, nie przeszkadza mu to, uważa, że to coś cennego i mówi,że narazie wystarczą nam "zabawy", mówi, zebym sobie zostawiła "skarb" na pózniej... jest kochany dla mnie, powiedział, ze nie przeszkadza mu to ile mam lat, ze to najmniej wazne,ale rodzice by się wsciekli... co o tym myslicie? Czy on faktycznie coś do mnie moze czuc, kochac mnie? Nie mowic rodzicom prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstaw te "zabawy", to przekonasz się, ile wytrzyma. To raz. Poczekaj, aż osiągniesz pełnoletniość, to dwa. Dowiedz się, co on ostatnie 10 lat robił, to trzy. Dowiedz się, gdzie są jego byłe i kto był stroną zostawiającą, to cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haahahah kolejna głupia siksa :D zobaczymy jake bedziecie uprawiac seks jak bedziesz miec 40 lat a on juz prawie 60 ze skórą dziadka lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dżina ciemno oka
A może to jakiś pederasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm wszystko o nim wiem :) A głupią sikse zostaw dla siebie, troszkę grzeczniej ;) Zabawy zaczeły sie poltora miesiąca temu wiec jakos to było przez pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ci powiedział bo pewnie juz ma na boku inną i mu nie przeszkadza ze mu nie dajesz, jestes tego zapasową hahahahaha ale o tym nie wiesz, aleś ty pusta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow...guru od malolatek nawet tutaj trafil..hahahaha. Dziewczyno,przeczytaj ze zrozumieniem tamten watek, nie opieraj sie na wpisach 40-letniego starego kawalera. Jezeli jestes madra, zrozumiesz przed czym cie ostrzegaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazł sobie 30 latek siksę i nią manipuluje heheh :D a ona głupia łyka jak pelikan wszystko co jej powie :D Normalny 30latek ma naturalne potrzeby seksualne w tym wieku, skoro mówi ze nie musi z tobą tego robić to znaczy ze jest nim coś nie tak, albo impotent, albo ma inną o której nic nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zabawy" ? Czyli robisz mu loda co 2 dni, ale przecież 'skarb' cały czas masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×