Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cierpię na zespół niespokojnych rąk

Polecane posty

Gość gość

Ciągle sprawdzam, czy do mnie napisał ten, który puścił mnie kantem. Przez dziada nabawilam się choroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z trudem powstrzymuje się, żeby czegoś do dziada nie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój ze swoim bożkiem, bo cię zawodzi. Miej szacunek do samej siebie i zacznij żyć czymś innym. Masz rację dziady, wczoraj mi taki jeden numer wywinął, że aż się sąsiadka śmiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co? Zlapalas się na ten jego numer? Bo wiesz, rozum swoje a emocje (i ręce) swoje. Zdradzisz fortel tego swego dziada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z 8:38 Kurier z ....doręczając przesyłkę myli się o jedno piętro, wręcza mi przesyłkę i ucieka. Ja myślałam, że to do mnie - więc otworzyłam - ale to nie było to, co zamówiłam. Szybko patrzę na adres i widzę, ze to do sąsiadki z dołu. Dobrze, że się lubimy i szanujemy - to udało mi się wyjaśnić. Ale moja sąsiadka uśmiechała się tajemniczo. I co ja mam pomyśleć? Jak go dorwę...to właśnie nic mu nie powiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem, na czym polegał ten numer. To powód do rozpaczy, złości? Ja jestem wściekła na siebie, że dałam się omotać, a ten fajansiarz zabrał duupe w troki i żyje jak gdyby nigdy nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×