Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest nie tak z moim chłopakiem?

Polecane posty

Gość gość

Jestem z moim chłopakiem od 2 lat. Kiedys bylo cudownie, był kochany, czuly, mówil mi mile słowa, lubił spedzac czas ze mną. Teraz mój chłopak wyjechal za granice,nie widzieliśmy się poł roku, obiecuje ze wroci wakacje,ja slepo w to wierze. Klocimy sie czesto, glownie przez to ze dziennie piszemy, rozmawiamy godzine czasu. On pracuje po 8h,a reszte czasu spi,twierdzi, że ja nie potrafie zrozumiec ze jest zmęczony.... Nie on jedyny pracuje i inni funkcjonuja normalnie. Bardzo denerwuje mnie to, że odkad wyjechal jest strasznie oschly,zadko kiedy mowi mi jakies mile slowa,lub ze mnie kocha, nawet dzień dobry ciężko mu napisac. Ja go bardzo kocham, wszyscy wokol mi mówią, że to nie material na chlopaka,że on na mnie nie zasluguje,jest leniwy,rzucil szkole,źle traktuje swoja rodzinę. Ja nie potrafie go zostawić, nie mam pojęcia jak.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wpadł tam w złe towarzystwo skoro jego podejście zmieniło się także w stosunku do rodziny, najlepiej dać sobie z kimś takim spokój, długie rozłąki zazwyczaj tak właśnie się kończą, bo gdy ludzie nie spędzają ze sobą czasu to i uczucia powoli wygasają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to chodzi ze we mnie nic nie wygaslo,chodz bardzo bym chciala. Nie potrafie zyc bez niego. Chodz rozni sie bardzo od tego jakiego go pokochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on i tak już cię zostawił - więc problem się rozwiązał - nie musisz nic robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie potrafisz go zostawić to czekaj aż on wyżre z ciebie resztki energii i sam cie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×