Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kizia1

CZATERIA NA INTERII

Polecane posty

Gość kizia1

Co za beznadzieja na tych czatach, ja p******ę. Wytrzymałam gdzies pół godziny, czasem wchodzę na czaterię aby popisać. K****, dramat...Takie beznadziejne typy tam piszą, żadnej normalnej rozmowy, niedobrze się robi...A jaki biuścik, a może seksik, a może kamerka, a może to, a może tamto...Masakra. Czasem się fajne osoby znajda, ale kudźwa czasem koszmar...Czy Wy wchodzicie czasem na czaty i z kim rozmawiacie? Jakie są wasze refleksje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem piszę, ale tam same zboki urzędują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wp pl
Ja obecnie wchodzę od święta na wp.pl na kanał swojego miasta. Wiadomo, dla chcącego nic trudnego ... często trafiają się zboki co mylnie zinterpretują nick. Wtedy kończę rozmowę pisząc, że źle trafili. Kiedyś siedziałam tam często przez 2-3 lata dla samego zabicia czasu. Pisałam ze stałymi bywalcami o wszystkim, czasem to były wygłupy i żarciki. Normalni fajni ludzie do pogadania. Nawet pary się tworzyły między niektórymi. Ale fakt większość przesiadujących to zboki i żonaci, którzy siedzą w pracy i szukają panienek na skoki w bok. I nie ważne jaka to pora dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wchodzicie na działy towarzyskie że tyle zboków, czy na innych też oni są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, czasem błędnie zinterpretują nick i wtedy same "propozycje nie do odrzucenia"...Tez mi się wydaje ze kilka lat temu te chłopy to jakies bardziej znośne tam były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia1
Zboki wg mnie wszędzie, na tematycznych, erotycznych, regionalnych...Napaleńcy kurza twarz...I czasem czuć ze takie prymitywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, a dziewczyny co tam siedzą to takie super, większość jest nudna jak flaki z olejem wczoraj gadam z jakąś, a ona mi mówi, że lubi aktywnie spędzać czas po czym sie okazuje, że jej sie nic nie chce, na imprezy nie chodzi, sportu nie uprawia, chodzi do pracy i gówno po niej robi, nawet z taką nie ma o czym gadać po 5 minutach, żałosne, ale prawdziwe. Kolejną grupą są samotne matki z dziećmi szukające tatusia pytają tylko czym sie ktoś zajmuje polują na architektów, lekarzy, prawników, co by nie patrzeć szukają kogoś kto utrzymałby dzieciaka. Dalej są grubaski i brzydule z nimi rozmawia sie najlepiej do momentu prośby o foto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia1
No właśnie, foto...Jeśli tak Cię interesuje charakter dziewczyny i hobby to po co Ci jej foto po 2,5 minutach od rozpoczęcia rozmowy? Coś mi tu nie gra...Dlaczego przerywacie rozmowę jeśli się okazuje ze dziewczyna ma 2 kg za dużo? Po h*j pytanie o biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia1
Jeszcze się może okazać, ze to my takie nudne i beznadziejne...I to pytanie : "A w co jesteś teraz ubrana?" :) A ja odpowiadam, że w stary dres albo w kalesony bo zimno...Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział, że interesuje mnie tylko charakter dziewczyny ? Sam jestem chudym facetem to nie będe sie umawiał z jakąś grubą lochą ważącą 90kg, albo dziewczyną która jest wyższa odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia1
STary, a ja Ci powiem prawdę: jeśli tak piszesz o dziewczynie z nadwagą (gruba locha) to jesteś łażącą beznadzieją...Ty jesteś chudy i załosny, jak owsik...Może Ci się nie podobać ale już się określiłeś. A może dziewczyna jest chora np.? Ja miałąm taką koleżankę, super dziewczyna, a od leczenia hormonalnego tarczycy przytyła 20 kg...Ogarnij się chłopcze zanim kogoś zaklasyfikujesz jako grubasa...A poza tym rozumiem, ze jak ktoś ma więcej ciałą to wg Ciebie jest mniej wartościowy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh kizia w jakim ty świecie żyjesz ? a może masz na oczkach różowe okularki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia1
A Ty w jakim? Bom ciekawa:) Kolejny owsik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w brutalnym świecie prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia1
No właśnie, a prawda jest taka, ze wymagajmy od wszystkich po równo. Sam chudzielec pisze, ze ktoś gruby. Niech chłop spojrzy w lustro zanim zacznie kogos oceniać...Poza tym Wy zawsze uważacie ze wnętrze najważniejsze...Hehe. Kupy się to nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kizia, a chcesz w łeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia1
A chcę, i co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie twierdze, że wnętrze jest najważniejsze, zwyczajnie nie akceptuje otyłych kobiet dla mnie jest to oznaką iż ktoś nie dba o siebie, jeżeli nie dba o siebie o mnie też dbać nie będzie i o swoje dzieci też nie, więc automatycznie skreślam taką kobietę bez względu na jej charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz, a teraz dawaj pyska bo powtórzę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia1
To ja powiem tak, jakiś czas temu wazyłam 66 kg, teraz ważę 72 przy wzroście 166 cm. Znam zasady zdrowego odżywiania,ale...dziś wieczorem zjadłam chipsy, popiłam piwem cała puszka, a przed chwilą zjadłam leczo z ryżem...Wiem ,ze tak nie powinno się robić, ale...Srał go pies jak to się mówi, jak się dobrze ubiorę to nie widać...Nie ma co tak przesadnie dbać o wygląd...Masz trochę racji w sumie... A chrzanić to. PS Przyjdzie czas, że przerzucę się na szpinak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość ja nie twierdze, że wnętrze jest najważniejsze, zwyczajnie nie akceptuje otyłych kobiet dla mnie jest to oznaką iż ktoś nie dba o siebie, jeżeli nie dba o siebie o mnie też dbać nie będzie i o swoje dzieci też nie, więc automatycznie skreślam taką kobietę bez względu na jej charakter. ­ po co drazycie temat z szowinistyczna swinia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister żelazko
gość ma rację, ja tez uważam ze kolega to świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati_26
to ważysz tyle co ja :) za te chipsy dałbym ci klapsa, nie popadaj w depresje tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trzymaj, a teraz dawaj buziaka bo ponownie w łeb dostaniesz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie swinia bo swinia ma wiele wspolnego z czlowiekiem to "cos" bo nazwac szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia1
Kizia idzie spać:) dość rozrabiania na dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati_26
za kare porób brzuszki na dobranoc słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaś w łeb? DOSTAŁAŚ! A mój całus??? Yyy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szukaja seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego Ty szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×