Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu kobiety niedziewice oburzają się o godzenie do prostytutki

Polecane posty

Gość gość

Przed związkiem Tyle egoizmu w kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie sie oburzaja bo wiedza, ze tylko seks ciagnie facetow do kobiet i to jest tylko jedyna karta przetargowa w relacj kobieta-mezczyzna, gdyby nie seks to kobieta calkiem bylaby zbedna mezczyznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Po mojemu oburzają się najbardziej właśnie te, które poza łóżkiem mają nie wiele do zaoferowania, lub te z mnóstwem kompleksów. Generalnie każdego sprawa co z kim i gdzie robił, dopóki nie przybiera to jakiś patologicznych rozmiarów: np laska miała >20 kolesi albo facet co tydzień biegał na panienki, tudzież dymał wszystko co na drzewo nie uciekało. A co jest już patologią a co jeszcze nie, to już każdy sam sobie ustala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloosny
może zazdroszczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet jak i facetów to egoisci i chcą być z drugą osobą dla wygody a nie uczuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym się dowiedziała że mój facet KIEDYKOLWIEK korzystał z usług prostytutki to nie chciałabym go już znać. Dla mnie płacenie za seks to jest dno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dziewicą byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zupełnie czym innym jest były związek, a czym innym płacenie za seks. Dziwka ma dziennie wielu brudnych frajerów :o Mam obrzydzenie do takich facetów. x BLE BLE Prawda lubi sama wyjść na jaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co gorsze facet idzie do dziwy robi to w mairę higeincznych warunkach płaci iwychodzi. Czy facet stawia drinki w klubie jakiejś Julce Mai czy Nikoli potem oboje na/j****i idą w krzaki albo do brudnego kibla o to robią . co jest waszym zdaniem gorsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałabym być z żadnym z tych mężczyzn, akceptuje tylko kobiety z którymi był w związku ale mu nie wyszło, coś takiego jak prostytutka czy szybki numerek z przypadkowa laska skreśla faceta gdyby mój chłopak chodził na d****i/łatwe laski rzuciła bym go, a jest on moim pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie płacenie za seks to jest dno" Większość kobiet tak uważa ale uprawiać seks za utrzymanie, randki, prezenty itd. nie czują, że się nie szanują :P Kobiety uznają seks dla zabawy, dla sportu, seks układy i inne ale nigdy prostytucji. bycie ru/cza/czem jest ok ale kulturalne umawianie się na seks w zamian za pieniądze uważają za Be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jedno i drugie dla mnie jest nie do zaakceptowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A która z Was czująca obrzydzenie do facetów po prostytutkach związałoby się z 30 letnim prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym prawiczka niż d****arza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne dlatego wszędzie nawet w realu kobiety wyzywają prawiczków?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziewica nie powinna niczego wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawiczek nie powinien niczego wymagać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźmy sytuację odwrotną ;) Czy facet chciałby się związać z kobietą która przed związkiem dorabiała w burdelu albo puszczała się na imprezach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi mieć urodę kasę i przebojowość by mieć seks dlatego może roohac Kobieta nie ponosi żadnych konsekwencji zycia dlatego ma być cnotliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wolno facetowi to nie kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja :D Czyżby już islamscy uchodźcy dotarli na kafe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy facet powinien chociaz raz byc na k***wkach, 7naczej to nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
No niesamowite. Kobiety tak bardzo się o to oburzają, ale jakoś same nie widzą problemu w byciu czyjąś utrzymanką. Niektóre robią to wprost - i to się wtedy nazywa sponsoringiem. Inne natomiast stają się czyimiś utrzymankami, często nie idzie to nawet w parze z jakimkolwiek uczuciem. Naprawdę przybiera to mnóstwo różnych form, ale zawsze sprowadza się do transakcji kasa = seks i zainteresowania danych facetem. Oczywiście teraz wszystkie jak jeden mąż zaprzeczą, a pewnie jeszcze potępią ten proceder. W tym temacie. Bo już w innym nagle okaże się, że jednak nie do końca... A co do porównania facet który płacił seks vs. prawiczek to powiem krótko: ograniczając się do samej kafeterii: ten który zapłacił ostatecznie i tak wyszedł by na tym lepiej niż prawiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wszystkie sie oburzaja bo wiedza, ze tylko seks ciagnie facetow do kobiet i to jest tylko jedyna karta przetargowa w relacj kobieta-mezczyzna, gdyby nie seks to kobieta calkiem bylaby zbedna mezczyznie xx Ja jestem kobietą i potrzebuje mojego mężczyzny żeby uprawiać z nim seks :P No ale też robimy dużo innych rzeczy ale seks jest dla nas bardzo ważny :) Oboje tego pragniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jest już patologią a co jeszcze nie, to już każdy sam sobie ustala. - no,to dla mnie seks w burdelu lub na imprezie z byle kim to patologia nie zaufalabym takiemu co tak robił,,bałabym sie,że mnie zdradzi bo ma zbyt lekkie podejscie do seksu,które mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podobne mam zdanie,ale trzeb wziąć pod uwagę,że facet to nie kobieta,oni są słabsi :P ,i jak go dopadnie wola Boża,, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to żadne wytłumaczenie. Ja takiego słabeusza nie chcę :P też mam chcicę jak cholera a z obcymi sie pieprzyć nie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×