Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalina2016

czy on chce ode mnie czegoś więcej niz seks?

Polecane posty

Gość Kalina2016

pomocy! potrzebuję porady! na wyjeździe integracyjnym, przystąpiła się do mnie kolega z roku. próbował mnie zaciągnąć do wyra. pomimo tego że jest powszechnie uważany za atrakcyjnego, nie dałam się. po jakimś czasie stało się i to kilka razy. traktowalam to jako przygodę. jednak z czasem zaczęło mi zależeć. wiem, że fizycznie mu się podobam. w swoich zaletach nie był też subtelny. na roku każdy myslal że jesteśmy parą. kilka razy oferował mi pomóc w czymś. wiele razy też komentował inne przy mnie. raz nawet wysłał mi wiadomości swojego kolegi, w których ten pisał że jedna laska leci na niego. :| na fb wrzucił zdjęcie z laska poznana w klubie. non stop jakims cos komentuje i lajkuje. zdaje mi sie jednak ze nie wiedzial o tym iz to widze bo kiedys byl zaskoczony ze to widze i pytal mnie na jakiej zasadzie sie to wyswietla. mnie się też zdarzyło chlapnac coś o innych, za czasów kiedy nie zależało mi. raczej się podobam, na imprezach często był świadkiem kiedy ktoś się do mnie przystawial. teraz mamy imprezę branżową i on wszem i wobec mówi że zaprosił kilka, lecz odmowily. ja idę solo. zaproponował stolik dla singli, bo trochę nas będzie. zaprosił do niego również i mnie. co to było? fizyczna fascynacja, która się skończyła, czy może coś jest dalej na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytalem ale nie wiesz czasem, ze zdanie zaczyna sie z wielkiej litery? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę masz siano w głowie i to pod każdym względem .Takie podstawy ,że po kropce pisze się dużą literą to uczą już w podstawówce a ty jeszcze się nie nauczyłaś ,myślałaś ,że jesteś taka cool? Nie jesteś. " mówi że zaprosił kilka, lecz odmowil" - zobacz , już wszystkie się na nim poznały tylko ty nie kumasz. Gdyby mu choć odrobinkę zależało na tobie to nie zapraszałby cię do stolika dla singli a zaprosił cię po to żeby nie był tam sam.Będzie robił podryw na lewo i prawo ,ale ponieważ już większość wie ,że to idiota to w końcu z braku laku poderwie ciebie . Dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli liczysz na coś więcej niż przygodny seks to jesteś żałosna. W mojej ocenie zostałaś WYKORZYSTANA przez swoją GŁUPOTĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Ci tu pizza, nie ludz sie bo widac ze to typowy kobieciarz. Jestes pewnie jedna z wielu z ktorymu sypia przygodnie, zreszta nie widac zeby mu zalezalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to z tobą w ostateczności,jak żadnej innej nie wyrwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×