Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ganasz

czy są tu osoby, które zdradziły i dostały wybaczenie?

Polecane posty

Gość Ganasz

proszę o wpisy tylko i wyłącznie merytoryczne i w temacie. zdradziłam swojego faceta. wiem, że zaraz posypią się na mnie gromy, ale nie o to w tym wszystkim chodzi. zdradziłam go z jego przyjacielem. nie układało nam się jakiś czas. wszelkie rozmowy były pomijane. po jednej z poważniejszych kłótni , wyżaliłam się przyjacielowi. piliśmy wino, gadaliśmy i wylądowaliśmy w łóżku. wiem, ze popełniłam błąd i strasznie żałuję. zaraz po tym fakcie już wiedziałam, ze to najgorsza rzecz jaką zrobiłam. dodatkowo, facet, z którym go zdradziłam pocałował mnie na imprezie, na której byliśmy wszyscy razem. zrobił to perfidnie bo chciał żebym wybrała jego, choć doskonale wiedział, ze nie ma szans. kocham mojego faceta i żeby było śmieszniej spodziewam się jego dziecka. jak mam go przekonać do tego żeby mi wybaczył? że nigdy więcej tego nie zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Było strasznie ciężko Długo trwało zaakceptowanie tej zdrady Dbamy o siebie bardziej niz kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganasz
jak to zrobić? jak odzyskać zaufanie i przekonać o swojej milości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdradziłam męża. Uczucia przestał mi okazywać jeszcze w ciaży, potem coraz mniej sexu, musialam sie prosić o zblizenia. po urodzeniu dziecka pojawił się inny. zawrócił mi z glowie na początku, ale wyleczyłam się z tego i postawiliśmy na sex dla sportu. byłam nieostrożna i mąż się dowiedział. powiedziałam ze to po części jego wina, bo żadne rozmowy nie działały. pierwsze 2 tyg były bardzo trudne, ale wyszliśmy z tego... Bardziej mnie sprawdza i raz na jakiś czas wypomina, ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganasz
tylko, że ja nie wiem dlaczego to zrobiłam..miałam wtedy podły nastrój..dużo się kłóciliśmy...nie planowałam tego i tak wyszło.. a teraz on nie chce mnie znać.. zrobię test na ojcostwo żeby udowodnić mu że to jego dziecko noszę. ale cholernie mi na nim zależy i chcę go odzyskać. zrobię wszystko. zniosę obojętność, upokorzenie, wypominanie. byle mi dał szansę.. narazie nie chce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj, daj mu ochłonąć. co ja ci moge doradzić? Twój chłop jest innt od mojego. każdy przyjmuje to inaczej, powinnaś wiedzieć jak z nim rozmawiać ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz powierzonego zaufania nie da się odzyskać, w moich oczach byłabyś spalona na wieki razem z tym pożal się boże przyjacielem. To nie był błąd z twojej strony, ty po prostu taka jesteś i jeszcze nie raz zdradzisz, najwidoczniej nie potrafisz kochać. Zdrady nigdy się nie zapomni, to pozostanie w pamięci na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz po tym fakcie już wiedziałam, ze to najgorsza rzecz jaką zrobiłam x Jakoś przed i w trakcie o tym nie pomyślałaś :P Facet który wybacza zdrady i pozwala kobiecie wrócić, to zwykła cio/ta, a nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie... a czy ty byś wybaczyła zdradę swojego faceta? Łatwo oczekiwać wybaczenia od innych, ale gdyby sytuacja była odwrotna to zrobiłabyś piekło swojemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganasz
Byłoby ciężko ale wybaczyłabym. Bo go kocham i nie umiem żyć bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarinette
Ja zdradziłam. Teraz jesteśmy razem i idziemy do przodu razem. To ciężka praca od początku, duo zaangażowania, szczerości i łez. Jak jest uczucie to się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie sie tak podszywac i krecic pompe z czyjegos zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganasz
Nie robiłabym z siebie kretynki do zabawy. I nie wiem o czyim życiu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganasz
hehe koleś to p***a...nie dziwie się ze mu laska rogi przyprawia, bo nie ma jaj.powinien bzyknąć pierwszą lepszą w odwecie a tamtą sobie darować...a nie żalić się na babskim forum i robić ze swojego życia telenowelę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
masz rację Ganasz:) masz rację:) ale bądź tak łaskawy i idź naigrywać się z kogoś innego. nikt nie zmuszał Cię żebyś to czytał i się udzielał.. zajmij się swoim życiem, choć pewnie go nie masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś jest spoko zza to ty nie masz własnego życia i musisz podszywac się pod czyjes. To jest dopiero zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo juz tutaj facet opisywal te sama sytuacje koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganasz
hehe to on jest żałosny.. gdyby był FACETEM nie miałby tak chorych problemów..nie rozwiązywał ich w tym miejscu... laska wybrała mądrzej a dzieciak na bank nie jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwię się,że facet nie chce Ci wybaczyć.Co tu da test na ojcostwo skoro go zdradziłaś i to jeszcze z kim?Z przyjacielem.A to tym bardziej ciężko przeżyć.Ktoś wyżej napisał,że mąż wybaczył ale czasem wypomina.Czyli jednak nadal ma żal i nie wybaczył.Inaczej nie wracałby już do tematu.Facet może płacić na dziecko ale nie oznacza,że zechce wrócić.Uważam,że zdradzisz ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a82
Jaką trzeba byc kobietą, żeby będąc w ciązy z jednym, spać z innym?! Po co mieszała do zdrady, to biedne dziecko? Jak jeszcze mogłabym się zastanowic nad wybaczeniem samej zdrady, tak tego, że zrobiła, to będąc w ciąży, już NIE. Nie wiadomo co taka kobieta moze jeszcze zrobić. Porabane to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur... trzeba się urodzić i ma się to we krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego się nigdy nie wybaczy ale jest szansa na jego powrót musisz mu codziennie udowadniać jak go kochasz. Ja nie wiem czy byłbym w stanie z tobą żyć po takiej akcji pewnie non stop bym cię szpiegował ale czas leczy rany także jest szansa, musisz walczyć. Dodatkowym utrudnieniem jest to dziecko, będzie myślał , że ze względu na nie chcesz wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×