Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy takie zerwanie będzie brzmialo ok?

Polecane posty

Gość gość

Który mnie olewa od pewnego czasu? Nie chcę do niego dzwonić więc będzie to musiało byc niestety smsem z pewnych przyczyn, planuje mu napisać coś takiego: " Hej, co u Ciebie? Wiesz ostatnio trochę nad tym wszystkim myślałam i ta nasza znajomość jakby przygasa, dlatego chyba myślę ,że każde z nas powinno pojsc w swoją stronę... NIe chodzi o to, że kogos mam bo tak nie jest, ale tak bedzie najlepiej. Uwazam, ze jestes bardzo fajnym facetem i było mi z Tobą cudownie. Pozdrawiam. pa "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chcesz z nim zerwac naprawde ?. Bo brzmi jakbyś absolutnie nie chiała, a raczej prosiła,zeby cie zauważył, zainteresował i został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak powinnam zerwać żeby to brzmiało tak jakbym nie chciała żeby został?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy np lepiej będzie jak napiszę np cos w stylu " Hej , co u Ciebie słychac? Wiesz ostatnio doszłam do wniosku , że niestety każde z nas powinno pojsc w swoją stronę, poprostu nasza znajomość nie posuwa się w żaden sposob do przodu. Życzę Ci powodzenia i wszystkiego dobrego, Pozdrawiam :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zakładasz taki sam temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalozyłam tez na ogolnym bo chce uzyskac wiecej opinii proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaąaaaaaa
nie pisz nic.to wtedy jest koniec.jakby chciał to by się odezwał. on właśnie kończy z tobą przez milczenie. czemu ty chcesz ciągnąć znajomosc przez jakieś SMS. cisza oznacza koniec to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Z tego co piszesz nie wynika zebyscie byli w jakims zazylym zwiazku zeby to zrywac i sie rozstawac. Raczej,zakladam, luzna caly czas znajomosc. A obie wersje brzmia jakbys chciala dac mu szanse zeby ci napisal cos w stylu,ze to nie tak,ze sie ogarnie itp,itd. Przy okazji chcesz sie "upewnic". No mozesz,tyle,ze skoro milczy i cie olewa to pewnosc i tak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, przemyslałam to , a jakbym zagrała z nim w otwarte karty i napisała tak, że :" Ostatnio widzę, że kombinujesz i w naszje znajomości nie dzieje się najlepiej o czym dobrze wiesz, więc dlatego ja już nie będę tego dłużej tolerować, narazie"- czy cos w ten desen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym napisala: Hej. Ostatnio chyba zapomnialo Ci sie o mnie, ale to nic... Mialam pare chwil zeby pomyslec nad naszym zwiazkiem i wiesz co? Odchodze. Zycze Ci jak najlepiej, powodzenia! - tak to ma wygladac. Stanowczo i zeby nim wstrzasnelo. :-) Uraz go, niech rozmysla. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz mu ze niebedziesz rozpaczala. Pokaz mu ze nietesknilas chociaz tak na prawde serce krwawilo. Jak Ci olal, trudno. Glowa do gory, piers do przodu i idz odwaznie przez swiat. Faceci sami beda padali Ci do stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie olał chyba całkiem, ale to jest tak, że mnie olewa tak ogólnie w związku np. raz jest dobrze, spotkamy sie, a potem jest źle bo ma mnie w nosie i tak w kolko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo np. ostatnio zaprosil mnie na impreze na ktorej niby siedzielismy kolo siebie i poszlismy razem, ale calkiem mnie ignorował na niej, zajmował sie bardziej kolegami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha i nie nazywasz tego olaniem. Bo co? Bo cie jednak zaprosil tak i wykazal "zaintetesowanie". Nic bym nie pisala. A jesli serio masz cisnienie i musisz,to nie rob mu wyrzutow,bo widzisz,ze on w swoim zachowaniu nic zlego nie widzi. Napisz krotko i na temat jesli musisz-sorry, szukam faceta ,ktory bedzie interesowal sie np. bardziej mna niz,kolegami, nie podoba mi sie to i postanowilam szukac innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie cos takiego mu napiszę bo już mam tego dosc i takiego traktowania mnie, że raz jest dobrze,a potem mnie olewa , ja sobie zrobie nadzieje bo jest chwile miły ,a potem znow to samo i chociaz mi na nim zalezy to mysle nad zerwaniem, choc prawde mowiąc to nie wiem dlaczego mi tak zalezy na nim bo podrywali mnie o wiele przystojniejsi od niego taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo w ogole zamilkne , to tez jest rozwiazanie, nie wiem musze to jeszcze przemyslec... Szkoda mi tej relacji, ale widze jak on sie zachowuje wiec on mi nie pozostawia wyboru niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakoncz to krotkim i szybkim cieciem:) szkoda Twojego czasu na takiego balwana, tego kwiatu pol swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego Ci szkoda takiej relacji? Facet funduje Ci "rozrywke" jak na karuzeli : raz jest miły a potem Cie olewa i tego Ci żal? Mnie by nie było żal takiej relacji, taką relację to ja bym szybko zakończyła A co do sms to na pewno nie napisałabym do niego,że chce zerwać i jeszcze mu się "tłumaczyła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co, zamilknąć poprostu nawet jakby probował sie kontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Twój facet i Ty chyba wiesz najlepiej co masz zrobić Mnie facet traktował podobnie ( sam nie wiedział czego chciał).Nie jesteśmy już razem a jak z nim zerwałam? Napisałam mu sms i nie obchodziło mnie to co on sobie pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie wiem, ze powinnam to uciac ,a co powinnam mu napisać to nie za bardzo zeby nie wyszlo, ze i bardzo zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba jesteś nie do końca zdecydowana co do tego rozstania albo co mu masz napisać.Przemyśl to sobie jeszcze raz na spokojnie,bez emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No owszem, przyanje ciężko jest mi to zakonczyć, ale skoro on sie tak zachowuje to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie czujesz się szczęśliwa....być może to nie ten facet Jak kobieta ma się męczyć z facetem to lepiej niech się meczy bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, coś tu jest jednak nie do końca tak na mnie wplywa...Jest to dla mnie trudne, ale mysle o wlasnie zerwaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia Ci napiszę, żebys nic mu takiego nie pisała bo tylko połechcesz jego ego, a skoro on cię olewa to ma ciebie gdzieś i taka jest prawda. Najlepsze wyjście to też olać, zapomnieć, nic nie pisać, pokaż mu że masz go w doopie i w ogóle o nim nie myślisz. Jemu i tak na Tobie nie zależy skoro Cie olewa. Tak więc nie warto mu pisać jakichś wiadomości tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz doczytałam, że on cie olewa na imprezie i woli kolegów... tak więc naprawdę dziewczyno daj sobie z nim spokój, co to za związek? bardziej koleżeństwo i panienka do wyrka. Ale on cię nie kocha, woli kolegów od Ciebie. UCIEKAJ, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×