Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy też mieliście do czynienia z takimi szmatami?

Polecane posty

Gość gość

jak z nimi postępować? przeważnie to nudziarze,zakompleksieni i nieszczęśliwi brzydale. wysysaja z was energię, żądają wsparcia i poświęcenia uwagi nie dając jej w zamian. poswiecacie czas, energię a kiedy mówicie o braku równowagi udają ze nie wiedzą o co chodzi , zmiana jest chwilowa i często nieadekwatna czyli minimalna w stosunku do tego co wy dajecie i czego oczekujecie. kiedy chcecie zerwać znajomość szantazuja samobójstwem, wypisują ze maja raka, że są w szpitalu, za chwilę zdradza się ze wcale nie mają a na końcu i tak naopowiadaja o was totalnych bzdur(taka wdzięczność za okazane serce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, moj eks byl taki wlasnie. Manipulant, klamca, patrzacy tylko na wlasna wygode. Potrafil pieknie gadac i obiecywac, ale na tym sie konczylo. Dodatkowo mial taka umiejetnosc, ze kazde swoje klamstwo potrafil tak sprytnie wybielic, ze zadal jeszcze ode nie przeprosin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dokładnie, z tym kłamstwem to tutaj jest tak samo, tylko że to moja znajoma. Wiecznie gada o sobie a mnie ma gdzieś i nawet tego nie ukrywa więc ile można.. Zerwalam z nią znajomość a i tak wypisuje. A u Ciebie jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rozdrazniona po kontakcie z nią,tracę wiarę w siebie, kiedy miałyśmy codzienny kontakt przez miesiąc odchorowywalam to pół roku. Nie miałam na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z daleka od takich manipulantów. Wyssie z was co najlepsze dla siebie, a potem sponiewiera. Wiem co piszę, z długoletniego przebywania z taką kreaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to wiem, chociaż moja naiwność i chęć pomocy czasami każe się zlitowac i potem wpadam w takie pseudoznajomosci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ex taka była wampir jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z takimi postępować? Jak ich traktować? Jak odbudować dobre samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to możliwe, odcinać się, zrywać kontrakty, zmieniać numery telefonu. To cłodzące trucizny. Zatruwają psychikę, emocje i całe życie dobrej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×