Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiko690

Czy to jest przeznaczenie ?

Polecane posty

Cześć dziewczyny ;) Chciała bym was się spytać czy przeznaczenie istnieje , odpowiem moją przygodę :) Pewnego dnia wyszłam z psem na spacer , zwykły spacer i zobaczyłam pewnego chłopaka , nie znałam go dobrze lecz kojarzyłam ;)) patrzył się , ja się tylko spojrzałam .. Pomyslałam zwykły chłopak :) Póżniej do mnie napisał że mnie widział itp i chciał się spotkać tak więc się z nim spotkałam ;) Na spotkaniu wydawał się fajny , romantyczny , opiekuńczy i miły , pare komplementów , objęć i jestem w nim zauroczona ;( ehh.. Pożegnaliśmy się i poszliśmy , po naszym spotkaniu nie odzywał się do mnie przez jakiś czas nie mam pojęcia dlaczego . Później pisał nic więcej ani słowa o spotkaniu itd . W koncu przestał się odzywać a ja powoli zapominałam o uczuciu do niego , w koncu na koncercie pod samą sceną byłam z przyjaciółkami , w koncu się obejzałam a tam stoi właśnie on , byłam zaskoczona serce mi kibotało. Na początku powiedział Czesc , potem podszedł i mnie obją :) I znowu wróciło .. Mam na myśli to że gdyby nie było przeznaczenia nie spotkała bym chłopaka w którym jestem na zabój zakochana na ulicy a potem niby przypadkiem w tłumie ludzi pod sceną .. :( Prosze napiszcie do o tym sądzicie bo ja na prawdę nie wiem co myśleć , licze na odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że masz 15 lat,no góra..16:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest przeznaczenie skoro go widujesz jak chodzisz z psem, tzn, że to jakiś sąsiad, więc to logiczne, że go spotykasz co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Chyba chlopak ogolnie lubi obejmowac dziewczyny nic sobie przy tym nie myslac. Inaczej takie spotkanie mialoby ciag dalszy. I jak widzisz nic ci z tego przeznaczenia. Liczy sie to co sie dzieje a nie to co sobie czlowiek wmawia. Wyluzuj bo on od ciebie raczej nic nie chce. Badz tez mila ale sobie nic nie obiecuj. Po co sie wkrecac w cos co jest tylko w twojej glowie - myslenie zyczeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno sprawdź sobie o czym piszesz przeznaczenie «nieunikniona przyszłość, nieuchronna konieczność nadejścia, stania się czegoś» PRZYPADEK «zdarzenie lub zjawisko, których nie da się przewidzieć», LEPIEJ nie używaj słowa "przeznaczenie", to zbyt poważne jak chcesz sobie coś wmówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×