Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dałam mu swoj nr tel. Kiedy powinien się odezwać?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli jest zainteresowany moją osobą? To facet który ma swoje pasje j pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, odezwie się tylko najpierw się odezwie do tych 10 które mu dały przed tobą. Musisz czekać cierpliwie w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak sie odezwie po 2mc to nie oznacza ze mu nie zalezy..jak bedzie okazja i czas na pewno zadzwonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha nie jestem w nim zakochana chcialam go tylko blizej poznac. Mam wielu kolegow facetow i wole z nimi rozmawiac niz z dziewczynami. A on zdaje sie byc otwarty i zabawny. Tak naprawde to podoba mi sie jego kolega no ale zeby poznac jego kolege blizej najpierw musze poznac blizej jego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj jego kolegi aby on zapytał jego ktora jestes w kolejce - kolejna jednorazówka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciagu 2 dni jeśli ma sie odezwać to sie odezwie. A najprawdopodobniej w ciagu tego samego dnia co poprosił o numer. Jeśli w ciagu 2 dni nie da znaku zycia to raczej sie nie odezwie choc zdarzyła mi sie sytuacja, ze facet sie odezwał po kilku latach do mnie :P Ale to raz tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jednorazowka przeciez kto powiedzial ze z nim pojde do lozka a jyz tym bardziej ze dajac mu swoj numer to mialam na mysli. Jak wspomnialam wyzej podoba mi sie jego kolega a nie on. Chce tylko go blizej poznac, zakumplowac sie o ile to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumaczenie że dałaś mu numer by poznać kolegę jest co najmniej żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak jest prawda. Jego kolega mi się cholernie podoba (jednak z nim nie mam kontaktu takiego jak z tym co dałam mu numer) on natomiast mnie podrywa. Ale wiem że to taki bawi damek, ale dla mnie to rybka jaki on jest mi zależy na tym aby sie zbliżyć do tamtego. Takie są fakty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz kiedy powinien odezwać się facet,jeśli jest Tobą zainteresowany a Ty jesteś zainteresowana jego kolegą ? Jakoś tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest to troche zagmatwane. Jest facet który mnie podrywa, zagadujeale wiem ze robi to w zartach (raczej nic powaznego), no ale skoro żartuje to w jakims stopniu mnie musi lubiec. No i ten facet ma kolege ktory mi sie podoba jednak ten kolega nie jest ze mną nawet na Ty no i nie mam jak go poznać no chyba ze przez tego co mnie podrywa. No i aby zblizyc sie do tego co mnie podrywa dałam mu swoj nr licząc na to że sieę odezwie, nawiażemy bliższe relacje i pozna mnie ze swoim kolegą. Myślicie ze moj plan ma sznse sie powiesc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, to nie ma czegoś takiego jak "powinien". Co najwyżej może się odezwać. Wtedy, kiedy będzie miał czas i ochotę. Po drugie robienie chłopaka w konia i dawanie mu numeru, nie będąc nim zainteresowaną, jest chamskie, bo może chłopak jest zainteresowany. Po trzecie, wszystko wygląda na to, że o tym niby koledze zmyśliłaś - a nie masz po co zmyślać, tu jesteś anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×