Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wilma2

dlaczego muszą patrzeć

Polecane posty

Gość wilma2

Dlaczego faceci muszą się gapić na inne kobiety? Dlaczego mój mąż się zawiesza gdy widzi ładna laskę? Twierdzi, że to odruch i nie panuje nad tym, a ja przesadzam. Ale mnie to strasznie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci są wzrokowcami też się denerwuje, jak facet z którym jestem ogląda się za innymi za każdym razem, gdy zerknie na jakąs spódniczkę, robię to samo, tylko ja \'zawieszam\' sie za jakimś opalonym, muskularnym ciałkiem, i wzdycham tak jakoś;) haha, to skutkuje:) albo sama ubieram spodniczkę, idę ulicą kręcać tyłeczkiem, i puszczam oczkado facetów. od razu przechodzi mu zaglądanie zainnymi, i skupiony jest tylko na mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo delfinek
popieram taka strategie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtorek
To ty sie tez poogladaj za facetami , tak dla jaj , i powiedz mu ze to taki odruch. Zobaczymy co wtedy powie. Albo moze nie probuj bo jak znam facetow to zaraz powie ze KWA jestes . Tak to jest kobiety nie moga sobie popatrzec bo to zaraz KWE z niej zrobi a u nich to taki odruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wycodzicie gdzies razem, zawiaz mu oczy i prowadz jak slepca. Ty nie patrzysz na ludzi wokol? gapisz sie w swoje paznokcie? prawidlowo, kobieta powinna zawsze chodzic ze skromnie spuszczonym wzrokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w mordeeeeeee
pewnie sie wasi faceci oglądaja bo niewystarczająco im sie podobacie i tyle. hehe jakbyscie były super laski to by nie spojrzał na inna, a tak musicie stosowac jakies dziwne strategi- śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilma2
akurat nie moge narzekać, jestem raczej atrakcyjna, on też mi to mówi. Ale popatrzeć sobie musi. No, ja tez mogę sobie pooglądać innych facetów- jemu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ona
niektórzy muszą, więc patrzą, a inni nie muszą, więc nie patrzą, ale partnerkom tych, którzy patrzą - WSPÓŁCZUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×