Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uoninka

dziwne to ale zdaje mi się że

Polecane posty

Gość uoninka

zauroczył się we mnie młody sprzedawca dyskontu. dlaczego młodzi mężczyźni interesują się starymi rurami? przecież wysoki, młody niebrzydki chłopak mógłby mieć dziewczynę w swoim wieku a nie mężatkę, że tak ujmę niepierwszej świeżości. i zaznaczam, wcale go nie prowokowałam jakby ktoś myślał, ale dziś zauważyłam, że chyba go do mnie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uoninka
pewnie tak ale zważywszy że zakupy robię regularnie raz na tydzień w konkretny dzień tyg i o konkretnej godzinie i widzę go zawsze na tej zmianie, a dziś nie pracował a mimo to był "po cywilnemu" i znienacka wyskoczył mi zza pleców na dziale soki, to chyba trochę dużo tych "wadawań" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha :D kobieto opanuj emocje, młody chłopak na dziale soki wyskoczył mi zza pleców, może myśli ze kradniesz, chodzisz obserwujesz go to i on zaczął obserwować ciebie. sam nie raz przyłapałem babkę po 40 jak wynosiła w torebce pastę czy puszkę tuńczyka..haha zakochany w niej haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na mnie często zerka ochoroniarz ze sklepu co więcje nie tylko w jednym markecie...ahh już wiem dlaczego hihi kasjer jak oddaje mi reszte robi to samo chyba mam amantów hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uoninka
następnym razem po prostu zagadam go i się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie zagaduj poproś o tene lady :D chłopak będzie miał polewkę z ciebie przed kumplami, to może przestaniesz latać za chłopakiem po sklepie i celowo robić zakupy kiedy pracuje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja latam za dzieciakami? pewnie i tak, ty wiesz lepiej :) dla jego ochrony zmienię sklep, mamy 4 takie w mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×