Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana panna

Jestem zdesperowaną panną, rozpaczliwie szukam męża !!!

Polecane posty

Gość zdesperowana panna

mam 21 lat i nawet chłopaka nie miałam, moje wszystkie koleżanki są juz zamężne a ja nadal nic :( chyba uciekne do duzego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567891011kvf
a dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana panna
nie jestem dewiantką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxyn
Dlaczego patrzysz na inne. To że one już sa zamezne, nie znaczy że ty też już musisz mieć męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ale szczęśliwa
Jakbyś chciała to oddam Ci mojego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dziwcie się jej
kobiety z wiekiem wyglądają gorzej mężczyźni z wiekiem może lepiej nie wyglądają ale zmarszczki dodają powagi u kobiet nie Najlepszy czas dla kobiet to 18-23 u mężczyzn zaczyna się od 30 wtedy są w pełni ukształtowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość df,mdsgsdgndg
BluMen orginal - w mojej miejscowosci wiekszosc dziewczyn ma juz meza w wieku 18-22 lat, te ktore nie mają są wyjątkowo brzydkie lub wyjechaly na studia( tak z 5%) i pewnie nigdy nie wrocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa ciekawe ile z tych
szczęściar będzie szczęściarami za parę lat - wylewającymi żale na forum, bo on nie kocha / pije / bije / ma panienki na boku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczlala
To ile lat mają Twoje koleżanki? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?!bezsens?!
Widac ze jestes z jakiejs wsi bez perspektyw z przestarzalymi stereotypami i bldenymi priorytetami zyciowymi dla cywlizacji, To sie uklada mniej wiecej tak 16-19 lat liceum pierwsze milosci, 19 -24-25 lat pierwsze powazne zwiazki koniec studiow, praca i kolo 30 stki mozna myslec o slubi ei dzieciach ludzie wy macie poprzestawiane normy zasadny cywlizowanej eurpy, to nie afryka ze chlopiec w wikeu 13 lat staje sie dojrzaly o powli zaklada rodzine, gdzie rozowj intelektualny zycie na poziomie? i potem dziwic sie ze w wiadomosciach pisze 5 osobowa rodzina tatus menel nei moga zwiazac konca z koncem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df,mdsgsdgndg Nie wierzę w to co napisałaś ,naprawdę ,te dziewczyny nie zasmakowały życia i nie chodzi mi o tzw puszczanie się .Kurcze to jakaś presja musi być ,innego wytłumaczenia dla mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość df,mdsgsdgndg
wierz lub nie ale to prawda chodziłam do szkoly sredniej w dosc duzym miescie, ponad 200 tys mieszkancow ale wiekszosc uczniow w tym ja była ze wsi - w sumie jedna miejscowosc wszyscy sie znalismy chociaz z widzenia, miastowi wolą licea. Jedna dziewczyna zaliczyla ciąze z facetem 32 letnim na jakiejs imprezie, rzucila szkole. Druga podobnie ale z mlodszym 28 lat. Trzecia wrobila chlopaka w dziecko, takie byly plotki. Dwie kolejne wyszly za mąz '' z milosci'' , jedna zostala juz sama z dzieckiem :O kolejna puscila sie z kims na dyskotece, nie pamietala nawet kto to byl pijana jak świnia :O W 3 i 4 klasie poleciało ekspresowo, 5 slubow . Takim sposobem wszystkie wiejskie dziewczyny byly męzatkami z wyjątkiem mnie i pewnej kolezanki + jedna miastowa. Co cieawe bylo w naszej klasie 5 chłopakow ,swoją droga naprawde fajnych ktorzy nie latali za dziewczynami, poszli dalej...jeden studiuje prawo na UJ, drugi ochrone srodowiska, trzeci architekture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vallkaja
jesli mozesz spieprzaj do wielkiego miasta lub za granice-tam bedziesz anonimowym bytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv nnn
" to jakaś presja musi być" nie, to wszechobecna głupota, wąskie myślenie i zaściankowa mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian1979
pisz do mnie na meila zobaczymy co się da zrobić damian19791809@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian1979
pisz do mnie na meila zobaczymy co się da zrobić damian19791809@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agent0909
Po co Ci maz ? Bedziesz miala same obowiazki tj. bedziesz prala jego "gacie" ,gotowala ,sprzatala itd. W nocy tez nie da Ci spokoju , same obowiazki a przyjemnosci niewiele Zostan syngelka tak bedzie lepiej dla Ciebie Pozdrawiam wolnych ludzi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmotyl
Moge tobie pomoc wtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj na tych" pomocnych"' bo możesz skonczyc w tureckim burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ze wsi i dlatego. Chociaz moja tesciowa wyszla za maz w wieku 36 lat i uwierzcie mi ze do dzis jest pojepem bo juz byla stara panna i nic jej nie odmienilo. Pijeb jakich malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy jaką niewyobrażalną katastrofę ściągają na siebie wiążąc się z niewłaściwą osobą :( oby udało się Wam spotkać prawdziwą miłość!... to uzdrawia wszystko... z tym że prawdziwa miłość raczej nie kasa, sex, sława, robienie wrażenia na innych(wywoływanie zazdrości) itp... a zdecydowanie to: Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje i tego Wam kochani życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sztuka wyjść za mąż czy ożenić się a po 3, 4 latach rozwieść. Chodzi o to by znaleźć osobę z którą będziemy dzielić życie i w dobrym i złym. Życie to nie bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×