Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jeżeli toksyczny człowiek chce życia do jakiego się nie nadaje

Polecane posty

Gość gość

to frajer lub idiotka złapana przez kogoś takiego ma zostać wyssana z pieniędzy,z radości życia z energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz że zostaniesz w taki sposób pozbawiony radości życia i energii? a przesiadywanie na kafeterii Cię tej energii nie pozbawia? sam niedawno pisałeś, że jesteś bardzo zmęczony w pracy, co więc Cię tak w tej pracy męczy? a może męczy Cię Twoje idealne ułożone życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męczą mnie klimaty które racji bytu nie mają,to znaczy bardziej męczyły,bo już się jakoś się stabilizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mam długą przerwę w męczeniu się w pracy,teraz mam luz,kafeteria,internet to nie są najlepsze miejsca,ale taki wirtualny świat nie jest zły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja nie myślę,ja to wiem,na swojej skórze odczuwam i odczułem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 gorzej, jak trzeba godzić pracę i kafeterię, bo wtedy emocje które się tu udzielają, mają duży wpływ na efektywność w pracy, i na zmęczenie właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie trzeba godzić,powaliło tu kogoś,u kogo normalnego kafeteria jakieś emocje wywołuje,coś jak filmiki o UFO na you tube a o efektywność się nie martw,na jedzenie z Biedronki nam starczy na 100 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 20:57 pisałam o moich emocjach, zmęczeniu i gorszej efektywności w pracy, a z tymi emocjami nie mam na myśli samej kafeterii, tylko osobę, którą tu na kafe spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim jest ta osoba i czemu ją tu spotykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×