Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy on wyjeżdża na wakacje.

Polecane posty

Gość gość

Pisze tu żebyście mi doradzili co byście zrobili w takiej sytuacji mianowicie mój chłopak wyjeżdża na wakacje za granicę beze mnie,jedzie tam z kolega który Lubi się zabawiac z dziewczynami. ..rozmawiałam z nim o tym i chce jechać i koniec...boje się ze pozna tam kogoś i nie bd razem..mam być zła ze jedzie czy to zaakceptować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sobie gdzies wyjedz z kolezanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj przerabialam to samo. Mój facet oznajmił mi ze jedzie na wakacje z kumplem. Było mi strasznie przykro bo liczyłam na wspólny urlop. I mialam takie same obawy jak Ty. Zerwałam. Pojechał i tak. Odezwał się po powrocie ale nie czułam już potrzeby bycia z nim. Facet który nad ciebie przedkłada towarzystwo kumpli nie traktuje Cię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.47 otoz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak samo jak kumpel chce się zabawiać z dziewczynami, wiec Ty mu tam do niczego nie jesteś potrzebna. Przynajmniej jak z kumplem pojedzie to będzie miał okazje poflirtiwac z innymi, sorry ale tak to wygląda. On nie traktuje Cie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zabraniaj mu jechać, niech jedzie. Jeżeli Cię zdradzi to będzie to dowód na to, że nie dojrzał do poważnego związku, a Ty nie będziesz tracić czasu na kogoś kto nie jest Tobą w 100% zainteresowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nawet jeśli on zdradzi to się nie przyzna, zrobi skok w bok daleko od domu a kumpel tylko go będzie kryl, nie wiesz jacy są faceci? A autorka będzie w nieświadomości czas traciła na d...a. Samo to ze woli jechać na wakacje z kumplem a nie z autorka juz pokazuje, ze nie bardzo mu zalezy, na 1wszym miejscu stawia kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za gnój. Olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak? ...w łóżku czy podejść i mu na nogi nasikać? Nigdy nie olewałam to nie wiem za bardzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu zakompleksione wieśnary nie potrafią facetowi dać choć chwilę oddechu od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Monique
pamiętam jak kiedyś Panna_Monique zdradziła mnie na Erasmusie w Egipcie. Ale wybaczyłem i nadal jesteśmy razem z naszym małym murzyniatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan_Monique - żeby kogoś zdradzić trzeba z nim najpierw nawiązać jakąkolwiek relacje a ja na żadnym Erasmusie nigdy nie byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×