Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co poradzić

ktos mnie kocha

Polecane posty

Gość co poradzić

Mam przyjaciela, znamy sie 10 lat, spotykalismy sie, kolegowalismy, zakochalismy sie w sobie, ale nigdy nie bylismy razem... jemu przeszlo, mi tez, poznalam cudownego chlopaka, jestesmy ze soba juz 5 lat, za pol roku bierzemy slub, mieszkamy teraz razem, moj przyjaciel po tym, jak sie o tym dowiedzial, codziennie mowi mi,ze barzdo mnie kocha i nie zniesie slubu, co robic, zeby go nie skrzywdzić???? ktoras byla w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co poradzic
pomozcie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
a Ty coś czujesz do niego? posłuchaj życie to nie jest jedna chwilka i czasem nawet z wielkiej miłości pozostaje tylko proch po wielu latach.. sama musisz ocenić sytuację... wiem że cieżko...ale.... to sa bardzo ważne decyzje, a podejmowane pochopnie... będą nieszczęściem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co poradzić
kocham narzeczonego, ale nie chce zeby tamten cierpoal, on mnie zadrecza i psuje radosc zycia, powoduje,ze mam wyrzuty sumienia, zal mi go, boje sie, ze sobie cos zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liss
jeśli rzeczywiście jest dorosły i jest Twoim przyjacielem prawdziwym, to nie zrobi nic żeby Cie zranić czy skrzywdzić. Właśnie na tym polega przyjaźń. To ciężka sprawa, ale wydaje mi się, że koniecznie musisz z nim porozmawiac, bo naprawdę może z tego wyjść niezłe błotko. Tak szczerze to zachowuje sie jak głuptasek. No dobra zakładamy ze za niego wychodzisz, nie kochając go i wogóle .. wiesz jak do starszego brata... tak na siłę... bo on wymógł to na Tobie... tym bardziej Cie unieszcześliwi i to świadomie. To nie jest przyjaciel.....wtedy kiedy ktos pojawia się koło Ciebie on nagle też.. jako straż przyboczna....żeby wszystkich odpędzić i zniechęcić Ciebie.... to chyba nie tędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×