Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandraaaa

moj facet stosuje leki na potencje:/

Polecane posty

Gość sandraaaa

Witam. Przypadkiem odkrylam ze moj facet kupuje leki na poprawe potencji... Choc ma tylko 22lata;/ nie wiem co mam o tym myslec. Nigdy nie mielismy problemow w lozku wrecz przeciwnie bylo doskonale... Boje sie ze on ma jakies problemy a wstydzi sie o tym powiedziec co mam robic co myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mu nie staje
po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pali, cpa? moj kumpel w wieku 19 lat tez ma problem przez cpanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
problemy natury fizjologicznej mogą zdarzyć się w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja mala dzintara
w tym wieku, nieciekawie. moze ma zanizone androhormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5gteeedsded3rws
Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować. Kamagra jest nawet czasem lepsza od Viagry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Ulotka od producenta obietnicą skuteczności, a opinie osób, które stosują już tabletki na wzrost potencji wiarygodną informacją o skuteczności. Tego rodzaju opinie znajdziesz tu http://braveranopinie.pl. Ja stosuję lek polecany przez innych Internautów i całkiem jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robix44
Sporo zamówień na takie tabletki składałem już przez stronę www.dobratabletka.pl . Mają fajne zniżki dla swoich klientów, przy większych sumach nie liczą sobie za dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfeee
Mam sprawdzony sklep ze strony www.dobratabletka.pl. Wyjątkowo szybko dociera od nich przesyłka, jest fajnie zapakowana, dyskretnie. Nie ma też kłopotów jeśli chodzi o kontakt ze sklepem na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś kuracji Nepal herbs ? http://www.nepalherbs.eu/pl Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Kuracja działa w sposób ciągły i nie potrzeba pilnować godzin. Komfort uprawiania sexu jest naprawdę bardzo duży. Przerobiłem kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny i bez chemii. Oprócz dużej poprawy erekcji to potwierdzam że wyniki badania krwi które zrobiłem po 3 tygodniach kuracji wykazały bardzo duży spadek złego choresterolu LDL. Ja jestem bardzo zadowolony z tego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×