Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Murzyn nie myśli o zadowoleniu kobiety tylko siebie dlatego ma sukcesy seksualne

Polecane posty

Gość gość

a Polak mysli zeby zadowolic partnerkę, frajer ktory mysli by zrobic dobrze jej, jeszcze sie jak c***a pyta czy cie nie boli, czy ci dobrze bylo hahaha, nie mowie ze facet powinien byc kompletnym dupkiem i egoistą ale jednak powinien byc tym samcem alfa i to dla niego powinna byc glownie frajda z kopulacji, nie powinien pytac czy dobrze ***** tylko ****** na maxa tak jak czuje ze powinien robic, pelna natura...niestety wspolczesni europejscy faceci to pisdy, nie...nie lece na murzynow i arabow, brzydzą mnie faceci spoza zachodniego kręgu kulturowego, chodzi o religie i kulture, gdyby byli jak my kulturowo to bym nie zwracala uwagi na kolor skory, kto uwaza tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. uważam że jesteś prymitywna i prawdopodobnie brakuje ci bolca w życiu w ogóle,stąd te brednie :) możesz zawsze odkręcić nogę od taboretu i masz swojego murzyna :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:28 - w pełni popieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko frustratko :( żenadą jest to co wypisujesz,wcale nie uważam,że facet i nie ważne czy biały,czarny czy różowy jest mało męski czy jak to określasz prymitywnie, pisdą,gdy dba o kobietę,pragnie by było jej dobrze,pyta się o jej doznania,żal mi ciebie biedulo,jesteś albo patologiczna albo samotna bardzo.Facet taki jest 1000 % bardziej męski niż twój ideał samca alfa,brudny,śmierdzący potem,agresywny i zwierzęcy śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:28 - w pełni popieramusmiech.gif tez popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzyn w ogóle nie myśli a powodzenie ma tylko u jeszcze głupszych od niego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×