Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosiewogoledzieje

Nic zaskakującego

Polecane posty

Gość cosiewogoledzieje

Hej, nie sadzę zeby spotkało mnie cos mega oryginalnego, ale niestety nie rozumiem sposobu myślenia tego faceta. Telegraficzny skrót: - poznaliśmy sie w marcu, chodziliśmy na randki - jest Kanadyjczykiem, w Polsce studiuje - powiedział mi ze jestem pierwsza osobna od dawna, która faktycznie jest zainteresowany, pytał czy widzę w tym cos na serio - stwierdził, ze jestem najlepsza partnerka seksualna jaka miał - przedstawił mnie swoim znajomym - poznał cześć moich - w czerwcu nie chciał mi wprost powiedzieć ze on nie wie co będzie po wakacjach, dopiero kobieca intuicja mi podpowiedziała ze cos nie gra - ostatecznie powiedział, ze chce spróbować, bo mu na mnie zależy - w wakacje słodziutkie wiadomości. Życie prywatne i tematy seksualne - wrócił po wakacjach i ch*j. On nie wie czy będzie dla mnie dobrym partnerem (myślałam, ze sie zbliżyliśmy przez wakacje, nawet powiedział mi, ze jestem ważniejsza dla niego niż byłam w czerwcu) - twierdzi, ze boi sie, ze mnie skrzywdzi - zerwalam z nim ostatecznie (nawet nie wiem czy to był związek) - piękne słowa, jesteś wspaniała, zasługujesz na więcej, nigdy cię nie zapomnę - tydzien pózniej wiadomość z byle jaka zaczepka (wow, wow! Załatwię sobie dyżur na noc, kiedy będziesz oblewać sesje. To byłaby scena jak z komedii romantycznej gdybys trafiła do mnie na ostry dyżur) - po co pisał? Lubi wiedzieć co u mnie i brakuje mu rozmów ze mną. Czy możemy nadal wysyłać do siebie snapy? Dziewczyny, chłopaki. Co to ma w ogole być. Oczywiście nie ma mowy o żadnej relacji, ja go nawet o godzinę nie zapytam teraz. Ale głowę mam zdrowo zryta, bo po prostu k*rwa nie rozumiem. O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazuję tobie swój egoizm i brak szacunku , lubi często kłamać bo tego najwięcej dziewczyn woli słuchać bardziej niż prawdy . A ty szanuj siebie dla tego który na prawdę jest tobie przeznaczony , który będzie z tobą chciał ślubu przed ołtarzem i w białej sukni , tak jak pragną dla ciebie twoi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba właśnie tak jest. Kij z nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×