Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Purpurowa lejdi

Nie podskoczy mi już, wygrałam! niech spada na drzewo

Polecane posty

Gość Purpurowa lejdi

Jedna laska nachodzi mojego faceta. Mieszkamy razem, a ta pożal się boże landryna jakieś smsy do niego wali, gatki szmatki. Mój to taka dupa, że nie potarfi nikomu nic nieprzyjemnego pwowiedzieć, a już napewno nie tej lafiryndzie. Kiedyś z nią gadałam, trochę nawciskałam, ale tępa krowa dalej udarzeła do mojego. I wiecie co zrobiłam?laska pracuje w urzędzie miasta. Poszłam tam, zrobiłam jej takiego bigosu, darłam papę, żeby wszyscy słyszeli.Myślałam, ze spłonie żywcem. Oczywiście żadnych wyzwisk nie było, bo nie chce się po sądach wlóczyć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oranyażzanadto
Faktycznie, godne pochwały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może zwyczajnie cię lubi?
on... dałas popis, że jesteś walnięta i drzesz mordę w publicznych miejscach :D gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa lejdi
Niby co miałam zrobić?położyć uszy pos sobie i czekac, aż mi dziewczę weźmie chłopaka?teraz dwa razy pomyśli zanim odważy się coś do niego napisać:) nie było rady, on nie palił się zeby skończyć gatki szmatki, ona na moje wcześniejsze "prośby" nie reagowała, trzeba było działać. Nie dam sobie rogów przyprawiać, o co to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 100% rację! Chciała zabrać Ci faceta, to ma to, na co zasłużyła. A co się będziesz cackać. Zrobiłabym to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Myślisz, że zatrzymasz przy sobie faceta darciem mordy????? Naprawdę dziwna filozofia życiowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa lejdi
O dzięki Maladie, ty jedna to rozumiesz. Nie dam sobą pomiatać byle jakiemu szmatławcowi. dostała to na co zasłóżyła, nie bierze się za faceta innej. I jeszcze żeby nadac więcej dramatu całej sytuacji krzyczałam "zostaw możego męza w spokoju" hahaha nie mamy jeszcze ślubu, ale planujemy:) te stare prukwy w jej biurze pewnie będą miały przez miesiącc o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
Gratuluje:) Faceci biją leszczy ktorzy pisza do swych Skarbów wiec kobieta tez musi reagować pokazując tym jak dużo On dla Ciebie znaczy:) Szacunek się nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa lejdi
Nie powie. Jak razem wyszlyśmy na zewnątrz ostrzegłam ją, że jeśli się z moim skontaktuje jeszcze choćby raz to znów zawitam do niej do pracy:) Nawet jeślliby powiedziała....to co z tego, niech wie, ile dla niego jestem gotowa zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona przedstawi sie w swietle pokrzywdzonej a Ciebie w świetle nawiedzonej... Twój facet zrobi Ci awanture jeszcze wieksza i stanie po jej stronie barykady... Ona jest też wsciekła teraz na Ciebie nie ma co lekcewazyc przeciwnika... ty ją tylko dodatkowo wkurzyłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nic nie traci... w pracy juz jej narobilas bigosu... wiec i tak beda plotkowac i tak... tyle ze ja wkurzyłaś teraz... i to może byc twój błąd... zastraszanie jej pracą nic ci nie da... a facet to inaczej bedzie widział niz ci się wydaje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie. Dziewczyny maja racje. Babka moze i tak sie skontaktowac z Twoim facetem i opowiedziec mu o calym zajsciu i o tym, co Ty wyprawiasz. Ze bylas u niej w pracy, narobilas jej siary, etc... Ona bedzie ofiara a Ty jakas nawiedzona furiatka. Facet zrobi Ci awanture, oddali sie od Ciebie jeszcze bardziej i bedzie ja pocieszal i wspieral. No, chyba ze ma facet glowe na karku i machnie na to wszystko reka i bedzie z Ciebie dumny, ze tak zrobilas. Ale wiekszosc facetow to cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sa wszyscy
Mayorka a ten twoj james to jakis arab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sa wszyscy
wyglada na wstretnego, oblesnego arabusa :-O a ty na starego kurwiszona :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze_mi
W życiu bym się tak nie poniżyła dla faceta. Żałosna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjjlecacjjabea
Zero godności osobistej, żeby robić takie akcje?! Chyba bardzo ci się nudzi w życiu;-) Będziesz za każdym razem robić takie awantury jak jakaś kobieta napisze sms do faceta?! Tylko kaftan bezpieczeństwa!;-) Ale może to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatorze/torko
daruj sobie aż tak tępe prowokacje że też ktoś się jeszcze na to nabiera i chce mu sie odpisywać na wymyślone historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to mi powiedziała
Jak mi to powiedziała pewna osoba, jak ktoś się do ciebie rzuca to jego problem...Współczuje, ale nie Tobie. To facet powinien walczyć o kobietę. Ty możesz jedynie mu wyłożyć kawę na ławę. A co on z tym zrobi... Jak facet dba o ciebie, jest ciebie wart. Jak ty musisz o niego walczyć jesteś głupią cipą...tyczy się wszystkich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes wiesniara bo to nie ty
powinnas jej powiedziec tak jakby spierdalaj tylko twoj kochas,widocznie mu to pasowalo,bo gdyby nie i balby sie ze zerwiesz,juz dawno by jej przygadal,frajerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To o co chodzi??????????
Kobiety mają problem z poczuciem swojej wartości. Najpierw trzeba się dźwignąć z upadku i dojść do tego kim SIĘ jest i ile OKRESLIĆ TO ILE JESTEM warta. Zadać sobie pytanie czy ten sk....jest mnie wart ??? W większości wypadów odpowiedz jest jasna: NIE JEST. To trudne, ale możliwe do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×