Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ojciec mnie nęka odkąd się wyprowadziłam '

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja wygląda tak, że od roku spotykałam się z Darkiem a od dwóch miesięcy mieszkamy razem. Dwa lata temu moja matka wystąpiła o rozwód, brat ożenił się i wyprowadził (on i jego żona kupili sobie dom) a ja razem ze swoim synem mieszkałam u ojca. Mój tata wtedy bardzo dużo zrobił, w sumie dużo czasu spędzał z wnukiem, ze mną. Mój syn był przy nim bardzo rozpieszczony. Moment kiedy pojawił się Darek w moim życiu był przełomowy, a gdy usłyszał, że wyprowadzam się razem z Adrianem do niego to nie mógł się z tym pogodzić. O godzinie dwudziestej dzwoni do mnie i pyta się np. czy Adrian zjadł kolację i poszedł już spać albo przychodzi do nas i kłóci się, żebym wracała do domu bo moje miejsce jest przy nim. Znajomi proponowali mu już jakiegoś psychologa, dzisiaj jeden z kolegów ojca przyszedł do mnie i poprosił tylko bym wysłała swojego syna na weekend do dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nasrane we łbie. Ojciec ma rację. Dzieko potrzebuje wzorca męskiego, a nie patrzenia na kur/wi/ącą się matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tym człowiekiem chce stworzyć normalny związek i normalną rodzinę. Nie uważam aby to było k/u/r/w/i/e/n/i/e się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od chcenia do stworzenia długa droga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twojemu tatusiowi się w głowie przewróciło albo to zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciak potrzebuje w domu wzoru mężczyzny (dokładnie ojca). Może to być dziadek ale jeśli ty teraz tego dziecka pozbawiasz to bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja, będąc dziadkiem, uważam, że twój ojciec po prostu kocha naprawdę wielką miłością swojego wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj o godzinie dwunastej wyślę swojego syna do dziadka, mam nadzieję, że to trochę załagodzi sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też takie jak autorka przychlasty żyją na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu chce sobie ułożyć życie na nowo, to źle.Trochę jednak to przykre, że ojciec nie chce mnie w tym wspierać. Matka też nie, ułożyła sobie życie na nowo, ponownie wyszła za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×