Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lek bol

potrzebuje rady poazna sprawa

Polecane posty

Gość lek bol

Potrzebuję rady, nie wiem co zrobić, stoję przed najtrudniejszą decyzją w moim życiu. Ponad 2 miesiące temu rozstałam sie chłopakiem po 5 latach związku,Co prawda po 4 latach on mnie zostawil ale po 3 miesiacach wrocilismy do siebie. Niestety po nastepnych 6 misiacach znow sie rozstalismy. Powodem byli jego rodzice, on ktory sam nie wiedizla czy chce ze mna byc czy nie, pozwolil abym sie wyprowadzilapotem znow chcal qrocic ale ja juz nie potrafilam. Nie mielsimy ze sobakontaktu 2 miesiace az do minionego czwarteku. Zadzwonila moja przyjacikla ktora widziala go..kazal mi przekazac ze mam sobie zrobic badania krwi...myslalam ze zemdleje..zadwinilam do noiego z pytaniem o co chodzi a on ze mam o tym zapomniec...po czym mi poiedzial ze ma podejrzenie bialaczki ale na razie nie zrobil jeszcze szczegolowych badan i niby chchial mi o tym juz dawo powiedziec..nic nie rozumiem, podobno nikt z jego rodziny o tym nie wie,,mial sie ze mna spotkac che mu pomoc ale on na razie sie nie odzywa..moi znajomi moiwaze to pretekst abym sie z nim spotkala,ja mu moge dac przyjazn ale nie juz milosc..placze caly czas...nie wiem co myslec co czuc..tyle pytan..dlaczego akurat teraz chcial mi to powiedzic...nie wiem co robic..powinna zadzwonic do jego rodzicow??on prosil o dyskrcje..boje sie tak bardzo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezbronna
coooooo? białaczka zaraźliwa??? od kiedy? jak on Ci każe zrobić badania krwi, to dla mnie znaczy tylko jedno - zdradził Cię z jakąś podejrzaną panienką i boi się, że złapał HIV-a (albo już go ma) radzę Ci z całego serca - zrób te badania, a od kolesia uciekaj jak najdalej!!!!!!!!! trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×