Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z seksem

Polecane posty

Gość gość

Seks wywołuje u mnie mieszane uczucia. A w zasadzie ogólnie sprawy seksualne. Jestem 22 letnią dziewicą, ale mam za sobą innego typu doświadczenia seksualne z moim byłym. Problem jest taki, że nie czułam do niego pociągu i w zasadzie nie czuję go do nikogo innego. Kiedy ktoś mnie podrywa, wręcz mnie to wkurza i zawsze delikwentów spuszczam na drzewo. A jeśli nawet ktoś mi się podoba, to tylko w takim sensie, żeby na niego popatrzeć, ew. się zaprzyjaźnić. Nigdy nie idzie to w parze z chęcią seksu z nim. Masturbuję się od lat, ale pociągu samego z siebie nie miałam. Po prostu próbowałam samą siebie nakręcać, robiłam to - ale nigdy nie odczuwałam z tego realnej, dużej przyjemności. Zdarzało się, że było całkiem ok, ale z reguły to było dla mnie bardziej neutralne doświadczenie -jest jakieś lekkie wyładowanie, które prowadzi do nadwrażliwości i dalej się nie da nic zrobić, przestaję i za sekundę o tym wszystkim zapominam. Ostatnio byłam na wyjeździe ze znajommi, którzy pozabierali też swoich znajomych, i dostawiał się do mnie taki jeden chłopak, był wyraźnie napalony. Spojrzałam na niego - całkiem przystojny, z charyzmą, ale żeby iść do łóżka? Dla mnie to było abstrakcyjne. Nie wiem, co jest, moze ja jestem po prostu aseksualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na ew pytania -nie jestem wierząca i nikt mi nie wmawiał dziwnych rzeczy na ten temat -mam trochę kompleksów, choć niby są nieuzsadnione -jest też tutaj chyba jakaś blokada na tle 'niedostępności' - jestem osobą dosyć broniącą swoich granic, nie przepadam za tym jak ktoś mnie dotyka, a jak sobie pomyślę, że ktoś miałby mi coś wkładać, to czuję opór - bo nawet nie widzę w tym sensu /taak zabawnie to brzmi, wiem/ -po prostu nie wyobrażam sobie siebie uprawiającej seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cie w******m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to jakis problem psycholiogiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto wybrać się do seksuologa albo do terapeutki? Jest też takie "ćwiczenie" żeby przed snem zwizualizować siebie w danej sytuacji z jakimś fajnym facetem, w której jak mówisz się nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja sobie próbuję to wyobrażać. I to nic nie daje, w realu...Patrzę na facetów i nic. Nic nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×