Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

urodziny dla dziecka organizowanie dwie rodziny prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Po 3 latach wróciłem do bylej z którą mam dziecko 4 letnie. Teraz będę urodziny naszego dziecka matka organizuje urodziny gdzie przyjedzie jej rodzina i chce żebym dołożył się do polowy kosztow(rodziny praktycznie jej nie znam ona moja zna ale nie będzie mojej rodziny BO TWIERDZI ze się nie pomiescimy wszyscy ją na to ze mogę zorganizować dla dziecko jakieś zabawy gdzieś. Go zabrać kupić zabawkę ale w koszta nie będę się pakowal bo przyjeżdża jej rodzina tez nie mam kasy i czuje się z trym źle mam wyłożyć na obiadki dla jej rodziny a moja rodzina będzie nie obbecna chociaż moja matka i babka opiekował się dzieckiem przez 3lata Inaczej jak by było ze moja będzie i jej wtedy mogę się dołożyć lub zrobić inaczej podwójne ona dla swojej ja dla swojej. Ona twierdzi ze to nie życie razem ja jej odpowiadam ze mogę powiedzieć tak samo ze nie żyjemy razem jak moich np rodziców nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziny to mama, tata i dziadkowie z obu stron. A kto ,a kto ma być jeszcze chrzestnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz az kilka tych samych tematow zakladac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym miesiącu organizowałem urodziny swojej 5 letniej córki. Postanowiłem wynająć klauna- animatora żeby trochę umilił zabawę dzieciakom. Muszę przyznać że firma wynajemklaunaurodziny.pl sprawdziła się w zabawach. Dzieciaki z uśmiechem wychodzili z naszej imprezy. Jeżeli szukacie kogoś kto zagospodaruje czas waszym dzieciakom, żebyście wy mogli spokojnie posiedzieć w kuchni czy salonie skontaktujcie się z nimi. Telefon do Pani Izy 881 300 414 a tu ich strona http://wynajemklaunaurodziny.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×