Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabójca 10letniej dziewczynki z Kamiennej Góry to Samuel Nahmed MUZUŁMANIN

Polecane posty

Gość gość

W końcu media to ujawniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieprzony ciapaty! mam nadzieję że w więzieniu zrobią z nim porządek na amen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Samuelu opowiada nam jeden ze szkolnych kolegów. - W domu wisiało pięć pasów, z różnych materiałów i różnej grubości. W zależności od tego, jaką ocenę przyniósł do domu, takim pasem wymierzano mu karę. Matka Samuela była okropna, ojciec znośny, ale też potrafił pokazać, na co go stać. Matka terroryzowała go psychicznie, ojciec - fizycznie. - to ŚWIADEK JEHOWY. A słowa znajomego opisują przykładną jehowską rodzinę. Chłopak chorował też na Touretta i podobno nie wiedział co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przerażona tym co ta dzicz u nas robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez przeraza ta cholerne dzicz , co to bedzie jak tłumy zaczna napływac do p[olski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że powinien zabić rodziców za krzywdy jakie mu wyrządzili,a on wyładował się na niewinnym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma byc 2 tys uchodzców, nie chcemy ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta...tyle że to swiadkowie Jehowy-pełna nazwa Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy, czyli niestety ale to pier... chrześcijanin taki sam jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie świadek Jehowy. Zanim zaczniesz oskarżać zdobądz dowody. Świadek o imieniu Samuel????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samuel to postać Biblijna, także.... Znam świadków i to są ludzie żyjący według zasad, mili i uśmiechnięci.Sam poznałem trochę to środowisko, nie jest to tylko na pokaz.No cóż, wszędzie może się zdarzyć chory degenerat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje, że Arabowie nie mordują cudzych dzieci siekierą po czytelniach, więc info, że jest Arabem nikomu do niczego nie służy, oprócz internetowych spinaczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świadkowie Jehowy zaprzeczają by to był ktoś z nich http://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/swiadkowie-jehowy-odcinaja-sie-od-zabojcy-z-kamiennej-gory/0b6ebj oczywiście że Samuel to imię biblijne, ale jakoś nie znam świadka o tym imieniu, raczej tak nie dają swoim dzieciom. Tak czy tak, że by kogoś oskarżać trzeba mieć dowody, a nie w ciemno pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma brata o imieniu Abraham. Znajomi rodziny zaręczali w mediach, że to sekciarze jehowcy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy piszą że adwentysta... zreszta po co to komu? co ta info ma wspólnego z tym zabójstwem? bo nie rozumiem, w każej religii czy zawodzie czy narodowości zdarzają sie źli ludzie.. doczepiliście się tych świadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doczepili się jehowitów tak jak doczepiają się każdego innego-muzułmanów,zielonoświątkowców,prawosławnych-taka katolicka natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest MORDERCĄ i powinien zawisnąć. To jakiej jest wiary nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×