Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja12

zapomniał....

Polecane posty

Gość palę zioła
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Przypomnij mu po prostu i niech to jemu będzie głupio, a nie tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnij mu po prostu i niech to jemu będzie głupio, a nie tobie. A może nie zapomniał, do wieczora jeszcze długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko,ale mówiłam mu kiedy mam, dokładnie powiedziałam mu o tym jakiś dwa tyg. temu,dopiero jak dałam wczoraj opis na gg,ze dziekuje za wszystkie życzonka,zapytał mi sie kiedy mam urodziny. a To ze jesteśmy razem krótko go wcale nie usprawiedliwia,ja jego datę mam w pamięci cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozucha
A zaprosiłas go na swoje urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapraszałam go,ale napewno jakiś dzień byśmy spędzili razem,życzenia są wazne!!! wg jak tak bliska osoba nam ich nie złoży to jest to kompletne zlekcewazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa tacy dla, ktorych rocznice sa wazne, ale sa tez tacy, ktorzy maja to gdzies. Ja np nie pamietalam o urodzinach mojego faceta, z ktorym jestem..hmm..dlugo Tak samo zreszta jak nie pamietam o swoich imieninach - raz w roku-, nie obchodze urodzin i nie przejmuje sie celebracjami tego typu. jezeli to jest dla ciebie takie wazne, to mu to powiedz, zamiast siedziec tutaj i plakac, ze on zapomial... i na pewno juz nie kocha!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet zapomniał o moich urodzinach po ponad 4 lata bycia razem :( to dopiero jest przykre nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkaaa
i tu pokazal jak czesto o Tobie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikkk27
ha w dzien moich urodzin dostałam piekny bukiet kwiatow od braciszka, dostarczył mi je do pracy. Przyniosłam je do domu... Maz wrocił z pracy prawie w nocy, nie pamietał o moich urodzinach po 10 latach znajomosci, tylko zapytał patrzac na kwiaty " co to za okazja" NASZCZESCIE NIE JEST JUZ MOIM MEZEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×