Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zauroczenie w 40 latku

Polecane posty

Gość gość

Witam.Mam 24 lata i zauroczyłam się w facecie o połowę starszym ode mnie. Jak wybić sobie go z głowy pracując z nim ? Wcześniej mi się nie podobał a teraz z głowy mi nie wychodzi. Męczy mnie to pomocy.Ja też mu się podobam wiem to ale nie traktujemy tego na poważnie a boje się że zaczynam się angażować w coś co nie ma prawa bytu bo oboje mamy rodziny. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyscie obydwoje byli wolni, to mozesz sie wiazac nawet z 60 latkiem.ale rodziny krzywdzic nie wolno, meza wybralas raz i nie masz odwrotu, czymze by byla przysiega.z drugiej strony 24 latka ma jeszcze najwyrazniej pstro w glowie, wiek na zalozenie rodziny to najlepiej 27-30 lat.najlepiej unikaj starszego kolegi, nie wdawaj sie w gadki niedotyczace pracy, musisz byc chlodna i oficjalna ale grzeczna wobec niego-ja bym tak zrobila.I wyobraz sobie ze za 10 lat jeszcze nie bedziesz taka stara i byc moze atrakcyjna a on, 50 letni dziadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak starszy od ciebie o połowę to ma 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z tym za 10 lat to prawda i jedna z tych rzeczy dzięki którym trzeźwo myślę. Ja chcę żeby mi to przeszło ale samo nie chce a jak go jeszcze widzę ehh masakra. Co do wieku na założenie rodziny to nie ma najodpowiedniejszego.Mam męża dziecko,jesteśmy szczęśliwi kochamy się i wiek nie ma tu nic do rzeczy.Staram się być dobra matką i żoną. Zauroczenie może trafić każdego.Ja tego uczucia chce się wyzbyć bo czuję się z tym bardzo źle że inna osoba niż mój mąż działa na mnie w taki a nie inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O połowę było napisane w skrócie bo w temacie jest wyraźnie 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobnie tylko jestem facetem i zauroczyłem się 15 lat młodszej kobiecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona co? Ma tak samo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem tego. Ona chyba nie wie o moim uczuciu. Jest piękną, młodą kobietą, a ja raczej stary dziadek. Mam 45 lat. Nie wiem czy jest cokolwiek czym mógłbym jej zaimponować, oprócz pieniędzy. Kobiety chyba wolą mężczyzn w mniej więcej swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem wiesz bo ja osobiście lubię starszych facetów choć wiem że taka różnica raziłaby po oczach.I też zależy jaka ona jest .Mi niczym facet szczególnym zaimponować nie musi.ważne jest to jak z Tobą rozmawia, traktuje czy jest błyskotliwy zabawny i kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie miałaś relacje z ojcem, skoro gustujesz w starszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe później trochę lepsze czy to powód,?Nie wiem wątpię bo mimo tego syndromu braku ojca nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne tak, bo relacje z ojcem obijają się potem na wyborze partnera. Ale czy to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męża mam 8 lat starszego różnicy wieku nigdy nie odczuwaliśmy.Nie jest też ona duża.Każda kobieta potrzebuje ramienia mężczyzny a to że jest to mężczyzna starszy od niej znacznie nie oznacza że potrzebuje podświadomie tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu napisał, że 50 lat to dziadek. George Clooney nie wygląda na dziadka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd wyglądem, wiek wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary dziad i tyle,za 10 lat to już będzie dziadek. Myśl głową, a nie kroczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy facet to George Clooney, litosci, gwiazdy kafeterii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat to szmat czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Tak z tym za 10 lat to prawda" XXX Nieprawda "Co do wieku na założenie rodziny to nie ma najodpowiedniejszego" XXX Jest. Zasadniczo do 30. "Mam męża dziecko,jesteśmy szczęśliwi kochamy się i wiek nie ma tu nic do rzeczy" XXX Hahaha. Bardzo szczęśliwi, tylko nagle zachorowałaś na wściekliznę macicy :) "Zauroczenie może trafić każdego" XXX Tak, pod warunkiem że nie jest szczęśliwy w swoim związku. Albo jest socjopatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz stanowczy przed chwila konwersowałam z tobą w temacie o dziewczynie i fb i miałam Cię za dość bystrego a teraz gościsz w moim temacie i piszesz tako bzdury.To że człowiek kogoś kocha i jest z nim szczęśliwy to nie oznacza że nie widzi atrakcyjności innych i ni czuje się dobrze w ich towarzystwie.Niby skad przysłowie serce nie sługa? Nie kocham tego faceta,może nawet zauroczenie to za dużo ale wiem że człowiek czasem nie ma wpływu na swoje odczucia i boję się że może to się źle skończyć. Dlatego też chcę się od niego odsunąć. Ale jak ?pracuje z nim a z pracy zrezygnować nie mogę. Wiecie jak jest teraz na rynku zatrudnienia. W głowie mi się ta sytuacja nie mieści lecz mimo to jest jak jest. Męża kacham nie zdeadzam go i nigdy nie będę .jesteśmy szczęśliwi ale to ze mam męża nie znaczy że oslepłam i nie zauważam innym ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieć, że ktoś jest atrakcyjny - tak. Nie móc spać z tego powodu - zdecydowanie nie. Opowiadanie, że serce nie sługa itp. - wybacz - jest dobre jako usprawiedliwienie dla pensjonarek, ale nie dla dorosłych ludzi. Pofantazjować sobie o kimś innym też jest OK, ale u Ciebie powstał problem. Zastanów się czego Ci brakuje w Twoim związku. Czy Twój mąż Cię uwodzi? Kupuje Ci czasem kwiaty?Robi śniadanie do łóżka? To są drobiazgi, o których czasem warto sobie przypomnieć, żeby nasza partnerka poczuła, że jest dla nas wyjątkowa. Mi się nawet czasem udaje udawać, że jestem zazdrosny - bo moja kobieta to lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż bardzo się stara robić wszystko bym.czuła się kochana.Tak naprawdę to niczego mi nie brakuje .Mam bardzo dobre małżeństwo a zazdrosny jest aż za bardzo co jest już wadą.Może ja się mam za dobrze ?Nie wiem o co chodzi.A może rzeczywiście to jeszcze głupota młodego wieku. .sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupota młodego wieku i za bardzo zazdrosny mąż. I to nie było złośliwe :) O ile z tym pierwszym nic nie zrobisz, to popracuj nad tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się ale czy idzie to z człowieka wytępić? Wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie :) Facet, który jest pewny siebie, zna swoją wartość i widzi, że kobieta nie daje mu podstaw (mam na myśli obiektywnych) do zazdrości po prostu zazdrosny nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest zazdrosny nawet o byle znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że nie czuje się pewnie. A na normalne kobiety działają pewni siebie faceci. Na przykład dojrzały kolega z pracy... Niestety, niektórzy mylą pewność siebie z prostactwem ocierającym się o chamstwo, ale to inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma powodu bo wie że bardzo go kocham i nigdy nie zrobię niczego co mogło by go zranić. Jest bardzo atrakcyjny ,ma gadane. Potrafi wzbudzić podziw w kobiecie ma duże powodzenie i już nie raz musiałam znosić jakieś nachalne koleżanki (on zawsze był wobec mnie w porządku i nie reagował na zaczepki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on to wie czy tylko Ty uważasz, że on to wie? Bo jeśli to pierwsze to znaczy że wymaga leczenia psychiatrycznego, przy czym ja obstawiam, że to tylko Twoja opinia, że on to wszystko wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 40 ale wyglądam na 30 a czuję się na 20 ;o) z kobietami nie mam zadnego problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×