Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nGtAAA

Czy mięso z królika jest jadalne? jadł ktos?

Polecane posty

Gość nGtAAA

Bo mi to przypomina mieso ze szczura,,,bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpisz czy o drogę pytasz
To po co chcesz to jeść? Po co pytasz? Na dalekim wschodzie jedzą karaluch - wiedziałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jadlane
od tego sie slepnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooassia
jest jadalne w dodatku zalecane przy diecie eliminującej białko mleka krowiego. Moja córcia i w związku z tym cała moja rodzinka jemy to mięsko systematycznie. ze względu na koszty dziadek założył coś na zasadzie hodowli ;) polecam rosołek z nóżką króliczka, nóżką kurczaka, kilka marchewek, pietruszka razem z natką, natka selera, troszę świeżego koperku i kostka bulionowa z lubczykiem jeśli uznasz że samo mięsko z rosołku ci nie smakuje to podziel je na drobne kawałeczki, włóż do dobrze zeszklonej cebulki wraz z 2 ząbkami czosnku troszkę soli i pieprzu. podsmażyć chwilkę następnie dodać troszkę tego wcześniej ugotowanego rosołku i masz sosik smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama robi pyszny bialy barszcz na kroliku, niebo w gebie no i cala rodina je mieso z krolika w roznych postaciach, ale ja jakos za nim nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takie możliwości
mięso z królika najpierw trzeba moczyć w mleku żeby było pyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikiii
ja smaże królika tak jak kurczaka na obiedzik pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolieee
A ja przez 4lata jadałam pyszne kotlety które kumpela przywoziła z domu do internatu. Okazało się ze były z królika! Mniaaam! Najsmaczniejsze na świecie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wpiszcie trochę przepisów jak to robicie. Raz robiłam i mam zamówionego w sklepie może teraz inaczej spróbuję. Doprawiałam go musztardą i ptrzyprawą do drobiu - dobry był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhsdsf
jak możesz jeść królika!!! przecież to takie kochane i wspaniałe zwierzątka!!!!! to tak jakbyś chciała zeżreć psa lub kota, swojego przyjaciela! wstydź się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhsdsf
psa hodujesz też dla mleka? a ponoć mięsko ma dobre, kitajce za nim przepadają. żenada... nawet nie staraj się tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynowyluzuj
ty krowki nie jesz? albo swinki? a kurczaka? widzialas kiedys kurczaczki? a jesli nie jesz i jestes wege to naucz sie tolerancji dla pogladow innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×