Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie kupic meble drewniane do salonu

Polecane posty

Gość gość

gdzie mozna na necie kupic porzadne meble drewniane do salonu? Linkom z tantetnymi meblami nie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelass
Dość ciekawie wzornictwo i jakość użytych fabrykatów wygląda w ofercie sklepu internetowego z serwisu – www.rosanero.pl . Ja stąd mam stolik kawowy i stół do jadalni. Idealnie zrobione lakierowanie z wykorzystaniem oryginalnego włoskiego lakieru. To po prostu widać gołym okiem, że fachowa robota. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz na sfmeble,mozna tam dostac kare design,machina meble i wolf mebel,fajna tez jest kolekcja hamburg w agata meble ale w tym sklepie internetowym ich nie ma i to nie jest spam,wymienione marki znajdziesz te z w innych sklepach internetowych wygoogluj sobie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ich ofertę i rzeczywiście sa ładne. Sama jednak nie miałam tyle pieniędzy i wybrałam się na Targi Antyków w Warszawie, gdzie kupiłam używane, drewniane, solidne mebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Byłam ostatnio i rzeczywiście jest duży wybór w rozsądnych cenach. Wiadomo, że są też antyki nie na każdą kieszeń, ale klasyczne meble z drewna można kupić niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie boisz się troche kupować meble do salonu przez internet? ja na Twoim miejscu wolałabybm je najpierw zobaczyć na żywo. Zwłaszcza drewniane. Zastanów sie nad wizytą w www.ludwikstyl.com/pl . tam zobaczysz sobie te meble i wybór będzie prostszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne meble drewniane dostaniesz tu - http://meble-kd.pl/. Kupowałam niedawno komodę drewnianą od nich i jestem zachwycona. Jest piękna i przede wszystkim bardzo dobrze zrobiona. Czuć jakość. Wszystko do siebie pasuje. Nic nie trzeszczy i cenowo też nie zwęziło portfela jak za taki produkt prosto od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wygodne i przy tym designerskie krzesła barowe udało mi się dostać w salonie Mebel Partner ( www.mebel-partner.pl ). Długo czegoś takiego szukałem i generalnie nie pasowała mi najczęściej estetyka. Tutaj w końcu znalazłem coś w nowoczesnym wydaniu, z eko skórą, metalową konstrukcją itp. Mają też dużo rzeczy dla domu, ale jeszcze akurat dla siebie do mieszkania to nic stąd nie zdążyłem zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam drewniane meble. Są dla mnie jednocześnie eleganckie ale nie ‘sztywne’ i nowoczesne. Takim centralnym meblem w moim domu jest stół na wymiar który stoi w salonie a który zamawialiśmy w mebleBrysch. Piękny i bardzo mocny bo z najsolidniejszego gatunku czyli z dębu. Jest na tyle duży że spokojnie mieści się przy nim cała rodzina (a mam nie małą ;-)) na Święta. Jak patrzyłam na zamienniki takich mebli w niektórych sieciówkach to absolutnie bez porównania. Meble na wymiar to meble na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zakochana w meblach drewnianych od http://www.meble-kd.pl/ i już staram się namówić męża, abyśmy wymienili szafę, komodę a w przyszłości łóżko. Przepiękne, solidne i przede wszystkim prezentujące się wyjątkowo. Będą idealnie pasowały do naszej sypialni. Już dawno sobie przysięgłam, że nie sięgne po nic z ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regały i biurko z drewna zaprojektowałam i zamówiłam na stronie https://ewodd.com gdzie moja meblowa wizja stała się rzeczywistością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossr
Chwalę sobie sklep Mebel Partner z Kępna. Kompletowałem u nich aranżacje do swojej restauracji swego czasu. Krzesła, stoliki, fotele klubowe, sofy, tego typu rzeczy można u nich dostać w ciekawych stylizacjach. Mają swoją stronę na mebel-partner.pl. Jakby coś to polecam kontakt telefoniczny, mają ogarniętych ludzi, można dopytać, porozmawiać o konkretnych wzorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiekzokraglymstolem
Zajrzyj też do sklepu https://florimeble.pl/146-stoly-drewniane Oryginalne i nowoczesne stoły drewniane z tej oferty, to spełnienie marzeń wielu klientów. Charakteryzują się niebywale oryginalnym wzornictwem i ciekawą, oraz szeroką kolorystyką. Jeśli chodzi o wzornictwo trzeba zaznaczyć, że stoły wykonane z drewna cechują się różnymi kształtami i wielkościami blatów. Dostępne stoły o blatach owalnych, okrągłych, kwadratowych czy prostokątnych. Niektóre modele z blatami kwadratowymi czy prostokątnymi posiadają zaokrąglane narożniki, co ma znaczny wpływ na ich wygląd estetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam www.table4u.pl Fajne, porządne meble z litego drewna. Szybka i profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne meble drewniane do mojego domu znalazłem na stornie www.meble-kd.pl Jest to firma, która zajmuje się produkowaniem mebli drewnianych. Mają świetne produkty w swojej ofercie. Meble, które od nich zakupiłam są bardzo solidne i świetnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.08 Regały i biurko z drewna zaprojektowałam i zamówiłam na stronie https://ewodd.com gdzie moja meblowa wizja stała się rzeczywistością :) Zgadzam się z przedmówcą, meble Ewodd są naprawdę świetne. Są solidne, bardzo ładne i sprawdzją się w wielu różnych pomieszczeniach w każdym domu. Uważam, że sa naprawde godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaGiee
Ja kupiłam meble w internetowym sklepie Edinos. Meble są bardzo stylowe, w stylu skandynawskim. Polecam serdecznie. Ponadto dostałam rabat na meble dzięki promocji: RABAT NA MEBLE - BIAŁY BÓR : https://www.edinos.pl/bialy-bor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×