Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tastespotter

Gdzie zjeść w Warszawie?

Polecane posty

Gość beznadziejny ten blog
nie umiesz pisac i pierniczysz dyrdymaly w stylu "wydaje mi sie" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogofinia
Zdecydowanie warto udać się na dania włoskie do Osteria Limoni. Limoni ogólnie jest znaną siecią lodziarni w Warszawie, ale właśnie w jednym lokalu serwują kuchnię włoską i są w tym mistrzami. Delicje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne stawki w porównaniu z tym co biorą konkurencyjne lokale ma Barts Burger na Grójeckiej. Za zestaw dałem tutaj lekko ponad dwie dyszki i najadłem się lepiej niż w domu...Bez kitu! Dodatkowo mieli jakąś promocję, że do zestawu za piątaka można było sobie dobrać burgera, więc od razu dużo taniej wyszło – jak się rozłożyła cena na mnie i moją dziewczynę. Menu i info o nowych promocjach jest na ich Facebooku – www.facebook.com/bartsburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię jeść w Hell's Chickens, mają tam najsmaczniejsze kurczaki i skrzydełka jakie kiedykolwiek jadłam. Atmosfera też fajna, taka na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie chodzic do restauracji Salto na Wilczej, fajne wnetrza, no i przede wszystkim bardzo dobre jedzenie, steki mi najbardziej tam smakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe menu mają w Ganesh na Ursynowie (FB lokalu: web.facebook.com/GaneshUrsynow ). Ostatnio się do nich na rodzinny obiad wybrałem i też dzieci bez problemu znalazły dania dla siebie. Z takich ciekawostek to na pewno bym ich piwo polecił – prawdziwe, indyjskie, pierwszy raz piłem i powiem, że rzeczywiście smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coś na pradze południe polecicie? planuję z narzeczoną uroczystą kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pragi to ja mogę powiedzieć śmiało, że warto jest odwiedzić http://www.figaropark.pl/. Mają naprawdę fajne menu, no i okolica...park skaryszewski. Można powiedzieć, że malownicza o każdej porze roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajn5
Jak ktoś ma chwilę to w Grodzisku też jest dobra restauracja, nazywa się Babie Lato. Menu spokojnie dorównuje restauracjom w stolicy jest z czego wybierać. No i wystrój jest mega bardzo lubię takie loftowe klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często wstępuję z rodziną na niedzielny obiad, testujemy różne miejsca w Warszawie. Ostatnio byliśmy w Rozdrożu obok Łazienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam smacznego można zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównie bardzo tradycyjny obiad (kotlecik z dodatkami), ale też bardzo nietypowo. Bardzo lubię ich mielone, ale też roladki z łososia i wuzetkę na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie mają ceny za taki obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co i z kim chcesz zjeść, mi bardzo pasują Zapiekanki u Pandy, można samemu wybierać sosy i dodatki a wybór jest spory, fajne miejsce jeśli chcesz wyskoczyć z pracy na coś smacznego albo iść coś zjeść z przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rozdrożu mają pyszną wuzetkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rodziną w weekendy testujemy różne miejsca w naszej kochanej Warszawie. I jeszcze żadne nie zachwyciło nas bardziej niż Restauracja Klimczok, której jesteśmy wierni od lat. Przepyszne polskie jedzenie, kwaśnica konkretna "z jajem", taka jakiej nie jadłam nawet w górach. Mój mąż jest fanem zupy zbójnickiej, która mi tez bardzo smakuje. Mają świetne desery, dla których zapomina się o diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekD88
Ja zawsze jak przyjezdzam do Warszawy, to wpadam do Oliwy i Papryki. Kolezanka mnie raz tam zaprosiła i jestem zachwycony ich pizzą. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryśka28
my ze znajomymi wybraliśmy się ostatnio do restauracji Salto! Naprawdę polecam. Najlepsze argentyńskie steki w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikolajKowal
Ja jestem zwolennikiem polskiej kuchni , wiec tylko po takich knajpach chodzę. Jesli tez gustujecie, to ja najbardziej lubię Restaurację Romantyczną. Bez obaw, nie trzeba tam chodzic tylko na randki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia24
ja z całego serca polecam Salto Restaurant! Wspaniała Argentyńska restauracja! Byliśmy z mężem, najlepsze steki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza restauracja w warszawie to moim zdaniem Papu na Mokotowie. Warto się przejechać, będąc w okolicach, bo mają fantastyczne pierożki z cielęciną ;) Ceny też na każdą kieszeń :) Tutaj macie dokładny adres https://restauracjapapu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanom burgerów szczególnie polecam https://www.bartsburger.pl/. Pyszne, dobrze wysmażone mięso, świeże dodatki, idealnie wypieczona bułka... palce lizać! :) Jeśli wybieram się na lunch, to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×