Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieoszczędna

Ile wydajecie na życie?

Polecane posty

Gość nieoszczędna

Chciałabym wiedzieć ile wydajecie na życie tzn. tylko na jedzenie i chemię, bo mój mąż ciągle mi mówi że za dużo wydaję.Na dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo
to co kupisz na dwie osoby wystarczy na 3 - 4 zawsze najdrożej utrzymać się samemu im więcej osób tym większa oszczędność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nieoszczedna
no moj tez troszke czasem marudzi bo wydaje okolo 3,5 -4 tys.miesiecznie(gubia mnie ciuchy),wiem ze dla niektorych to malo,dla niektorych bardzo duzo,ale pisze jak jest u mnie,i wstyd sie przyznac ale czasem wyrzucam sporo jedzenia ktorego nie zdazymy zjesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nieoszczedna
ale ja na 4 osoby bo widze ze ty piszesz o 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2
DZIEN DOBRY ja na 4 osoby wydaje 3,5tys i mam wyzuty ze nie umiem sie rzadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nieoszczedna
podziwiam -naprawde,chyba powinnam sie u ciebie uczyc oszczednosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoszczędna
widzę, że rozbieżności są duże, kazda chyba wydaje tyle na ile ją stać ja wydaję około 1200 ale chciałabym mniej bardzo mi sie podoba to 700!!! jak ty to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoszczędna
Aniulcia podziel się z nami informacjami na temat gospodarności bo naprawdę musze zacząć oszczędzać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2
Jak ty aniulcia to robisz u mnie są dorosłe 4 osoby 700 zł to na tydzien mi nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to robię, że tyle wydaję? Normalnie codziennie na jedzenie poświęcam 20 zł. Czasem wyjdzie mniej czasem więcej. Jeśli gotuję mięso, to wywar przeznaczam na zupę, mięsko na jakiś gulasz. Podobnie robię z kurczakiem- z wywaru powstaje zupa(rosół, pomidorowa), a porcje przysmażam. W lato często robię potrawy z makaronu na patelni. Makaron, kiełbaska w kostkę, por, papryka. Wędlinę kupuję już w plastrach. Staram się kupowac tyle, aby nic się nie marnowało. Niektórzy jednak uważają, iż nie potrafię dobrze dysponowac pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
nieoszczędna -każ męzowi zrobić zakupy takich rzeczy co on lubi to zobaczy czy za duzo pieniędzy wydajesz! Ja swojemu tak zrobiłam, napisałam na karteczce ulubione jego przysmaki i wysłałam go do sklepu.Przyszedł i mówi tak"wiesz nic takiego nie kupiłem a tyle wydałem, czemu to takie drogie wszystko" i od tej pory juz mi nie mówi że za duzo wydaję na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
No niestety u mnie tez jest krucho z pieniędzmi.Tylko mąż pracuje, ja w domu z rocznym synkiem.Miesięcznie idzie 900 zł na żywność i środki czystości oraz pieluchy dla dziecka.Oszczędzam jak sie da aby cos dziecku kupić.Dobrze że dziadek z nami mieszka i robi opłaty za wodę, prąd i gaz bo szkoda mówić co by było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoss
ja na jedzenie i srodki czystosci wydaje ok 500 zl na miesiac zakupy robie raz w tygodniu w tesco potem kupuje tylko chlebek w piekarni naprzeciwko domu zakupy zawsze robie przemyslane i nie kupuje rzeczy ktorych akurat niepotrzebujemy dodatkowo prowadze zeszyt na tzw wydatki kazdy pieniadz ktory wydaje zapisuje w tym zeszycie w ten sposob bardzo latwo na koniec miesiaca zobaczyc na co sie wydalo za duzo dodam ze jestesmy z mezem we dwojke i raczej nie zalujemy sobie na jedzeniu poprostu raz w tygodniu przed zakupami ustalamy menu mniej wiecej na caly tydzien i kupujemy to co uradzilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda28w
Ja robię zakupy w biedrobnce i tez zapisuje na co wydaje i ile!Zeszyt do dobra rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×