Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybciaaa

Jaki tuńczyk najlepszy?

Polecane posty

Gość rybciaaa

chodzi mi o tunczyka w puszcze, cche zrobic paste z dodatkiem czegos tam, ale jest w sprzedazy tunczyk w oleju , tunczyk w sosie własnym, i albo w kawałkach albo rozdrobniony, ,,wiec ktory najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje koty uwielbiają
duże kawałki w sosie własnym ;) ja zresztą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy jaką chcesz zrobić
pastę. Ja robię taką na szybko z tuńcyka w sosie własnym. Odsączam tuńczyka, dodaję drobniutko posiekaną cebulkę, świeżo zmielony pieprz i majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy jaką chcesz zrobić
a do tego co powyżej można jeszcze dodać zimny (ale wcześniej ugotowany) makaron świderki i zielony groszek konserwowy, plus ewentualnie (jak ktoś lubi) oliwki i masz gotową sałatkę duńską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka....
do sałatek najlepszy jest tuńczyk w sosie własnym w kawałkach(nie rozdrobniony):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojaaa
ja cche zrobic jakąs paste...i nie wiem jaki tunczyk lepszy do pasty, czy w oleju czy w sosie własnym czy rozdrobniony czy w kawałkach. Moze napisz mi jaki tunczyk do czego najlepiej stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz tunczykow
zdecydowanie tunczyk w kawałkach w sosie własnym bo to jest samo miesko a nie jakieś troty.polecam heinza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunczyk w sosie wlasnym
zdedydowanie (po co wcinac dodatkowy olej :) ) nawet niezly jest neptuna i cena tez niska tunczyk+cebulka drobno pokrojona+kukurydza+majonez :) mozna jeszcze dodac ogorki konserwowe- pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunczyk w kawalkach jest fajniejszy niz rozdrobniony, osobiscie uzywam w sosie wlasnym. jednak w oleju ma ta zalete, ze do np. salatki nie musisz juz dodawac majonezu, ktory bardziej szkodliwy i tuczacy od samego oleju, jakby juz ktos chcial dbac o dietetyke... do zapiekanek z makaronem polecam za to tunczyka rozdrobnionego, bo jest bardziej mmokry i sosowaty, wiec nadaje zapiekance wiecej smaku i wilgotnosci, niz suchy tunczyk w kawalkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
A ja uwielbiam tuńczyka w oliwie z oliwek... mogę go jeść pasjami.... I szkoda mi go do sałatek, najlepiej widelcem prosto z puszki!!! Jak użyjesz takiego, to masz 100% pewności że kanapki, sałatki, pizza i wszystko, wszystko nawet makaron z nim zapieczony będzie palce lizać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
I występuje wyłącnie w kawałkach, w jednym kawałku zatopionym w oliwie... palce lizać, pyszności. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopielka
a może nie mam racji... każdy ma inne podniebienie ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuinek
Ja przepadam za tunczykiem w sosie wlasnym,do tego dodaje ser feta,mozna dokroic cebulke,oczywiscie pieprz.Jak nie ma fety to zwykly twarozek -pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy jest Rio Mare, ma fantastyczne kawałki, bo to, co z tuńczyków sie je i nazywa sie kawałkami w sosie własnym, w istocie jest maleńkimi kawałkami. Nigdy nie kupuj rozdrobnionego, chyba że dla kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×