Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość agulla45

Jakie osłony na okna dachowe polecacie?

Polecane posty

Gość agulla45

Właśnie kończymy remont poddasza i szukam jakiś sensownych osłon na okna. Na dachowych niestety nie sprawdzą się zasłony, więc szukam jakiś rolet. Znalazłam coś takiego https://projekt-plisa.pl/zaluzje_plisowane_cosimo_sl_na_okna_dachowe,3.html i wygląda całkiem sensownie. Czy ktoś ma takie plisy na oknach? Co jeszcze innego polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otton
Plisy na połaciowe okna są dobre - dokładnie dochodzą do ramy okna i wyglądają estetycznie. W przypadku okien dachowych radzę tylko wybrać taki materiał co odbija promienie słoneczne , bo poddasza bardzo nagrzewają się przez okna właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się @otton - najlepsze są materiały "honeycomb" bo w zimę zatrzymują ciepło w domu, latem nie wpuszczają promieni słońca, przez co w domu jest przyjemna temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda na takie okna najlepsze są plisy, też mam i bardzo dobrze się sprawdzają . Polecam firmę www.lechrol.pl, naprawdę mocne i solidnie wykonane żaluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w projekt plisa maja też osłony z tym systemem honeycomb, a przez takie rolety poddasze się nie nagrzewa - fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego domu zamawialiśmy okna z firmy www.dar-plast.eu. Okna bardzo dobre są pod względem materiałów z które są robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór rolet i żaluzji zewnętrznych miał swego czasu Masters. Ja u nich zamawiałem rolety zewnętrzne i cały czas mechanizm działa tak samo dobrze, nie ma problemów – podnoszeniem opuszczaniem itd. Przyjechali zmierzyli potem zamontowali, dobra całościowa obsługa. Mają swoją stronkę na https://www.masters-rolety.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonak75

Uważam, ze super rozwiązaniem są rolety plisowane. Mam u siebie w mieszkaniu i mogę śmiało polecić. Idealnie chronią przed słońcem a dodatkowo wyglądają bardzo dobrze. Dodatkowo są bardzo wygodne w użytkowaniu. Zamawiałam na www.karnix.pl/plisy-premium-435.html i jestem z nich bardzo zadowolona, cenowo też są całkiem ok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daad

Ja sobie chwalę markę Safedoor jeśli chodzi o Kraków. Kupowałem u nich okna, drzwi i ostatnio też bramę garażową Wiśniowski (z montażem). Montaż zrobiony bardzo fachowo, mają autoryzowanych instalatorów, czyli chodzi o to, że byli szkoleni przez samą markę co do montazu więc wiedzą jak to poprawnie i precyzyjnie zrobić żeby brama pracowała bez prowokowania jakiś usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z pakietu SuperTrio, w którym są markizy zewnętrzne. Sprawdzają się świetnie - latem poddasze nagrzewa się o wiele wolniej niż gdy były klasyczne rolety w poprzednich oknach. Teraz można tam spokojnie funkcjonować przez cały dzień 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×