Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśka 121212

Jednorazory grill - warto??

Polecane posty

Gość Aśka 121212

Cześć, słuchajcie, rankowałam dziś auto i a stacji wpadło mi w oko coś takiego jak jednorazowy grill. To było co prawda zapakowane więc nie do końca potrafię opisać jak to wygląda, kosztuje ok 9zł. Nie mamy działki, a fajnie wybrac się np. gdzies na spacer i zabrać go ze sobą, kupić kiełbaskę, piwo i wykorzystać. Tylko czy zda egzamin? Miał ktoś z tym styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam zajebista sprawa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko też
tak grillowalismy w parku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 121212
Czyli warto spróbować na jakiś jednorazowy wypadzik na spacer? Dzięki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantha
O, fajny pomysł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 121212
Jak wypróbuję to napisze od razu czy warto było:) cena jest przystępna więc niewiele się traci nawrt jeśli okaże się kiszką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego miałby
się okazać kiszką. normalnie się wszystko smaży :) taki grill jest ok, tyle, że za dużo na nim nie pomieścisz, ale na takie wypady dobra opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt,swietna
sprawa na plaze,wyjazd w plener.tylko niech sie przepali bo zjarasz wszystko.my robilismy nawet karkowke na tym.mniamo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_24
Hej, Miałam "przyjemność" korzystać z takiego grilla. Polega to na tym, że bezpośrednio na węglu jest kratka, na którą kładzie się jakieś szaszłyki lub kiełbaski więc nie ma przestrzeni między żarem i węglami a jedzeniem. Kiełbaski się przypalają ( w środku są surowe) a niestety żar gaśnie po kilkunastu minutach (ok 20) więc trzeba od razu kłaść na grilla wszystko to co się chce zjeść ponieważ później grill sam gaśnie. Generalnie wszystko się z zewnątrz pali a w środku jest surowe. Nie wiem, czy jest to warte zachodu - ja już więcej nie skorzystam. Plus jest taki, że nie trzeba tego sprzątać - do kubła i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego miałby
Po uzyciu wystarczy wypierdzilic w krzaki lub do rowu, dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego się podszywasz
pisz pod swoim nickiem, to nie ja pisałam o tych krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W podobnej cenie dostępne są w hipermarketach grille nie tylko na jeden raz. Może lepiej więc zainteresować się nimi? Zwłaszcza, jeśli planujecie takie wypady robić nieco częściej. Dobrą alternatywą, w przypadku gdy nie ma się miejsca na grilla ogrodowego, może być też grill elektryczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego się podszywasz
Jeszcze dodam ze ja niczego nie wyrzucam, jak kupujemy wino na piknik to zawsze w zwrotnych butelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ musi ci sie nudzić
żeby wypisywać takie bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
hahahaha gorenje a gdzie ty widzialas grill do wielokrotnego uzytku za 9 zl? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie grille można kupić za 15-20 zł, więc cena aż tak bardzo się nie różni od tych jednorazowych, a posłuży na pewno dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że takie jednorazowe grille to profanacja idei przygotowywania posiłków, serio. Zresztą za każdym razem kupować takie coś? Ja polecam bardzo dobre modele grilli z oferty sklepu Broilking.pl, ponieważ są bardzo dobrej jakości i pozwolą cieszyć się nam przepysznym smakiem grillowanych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że takie jednorazowe grille to profanacja idei przygotowywania posiłków, serio. Zresztą za każdym razem kupować takie coś? Ja polecam bardzo dobre modele grilli z oferty sklepu Broilking.pl, ponieważ są bardzo dobrej jakości i pozwolą cieszyć się nam przepysznym smakiem grillowanych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porcelanowaedytka,ale trzeba wziąć pod uwagę to,że są ludzie, którzy grillują rzadko. Nie mają domu z ogródkiem,w którym zawsze mogą sobie rozstawić grilla, tylko muszą wyjechać za miasto. W takim wypadku, jeśli zdarza się to naprawdę raz na jakis czas, taki jednorazowy grill naprawdę zdaje egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sprawilam sobie grill ogrodowy z realizacji tego producenta www.styl-bet.com.pl i musze powiedziec, ze naprawde ladnie to wygląda i zastanawiam się czy nie zakupić czegoś jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorazowe grille są słabe. Dużo lepiej kupić porządny, elektryczny grill i mieć go na dłużej. Ja kupiłam swój na http://www.epatio.pl - jest super, działa bez zarzutu od dłuższego czasu. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jednorazowy grill to porażka nie wyobrażam sobie na takim robic.. lepiej zainwestowac w coś solidnego:) A jakie są wasze ulubione marynaty do mięska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warnka
Ja kupiłam grill w promocji http://www.promoceny.pl/gazetki/szukaj/grill/ i jestem z niego zadowolona. Kiedyś kupiłam grilla jednorazowego, który w rzeczywistości taki nie był i też zdał egzamin bardzo dobrze. Moim zdaniem warto, bo takie grille są tańsze a swoje zastosowanie spełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pashima
Super sprawa! Naprawdę będę już kupować tylko ten grill, pali się rewelacyjnie bardzoooo długo, zrobiłam grilla dla 4 os. Upiekłam boczek kurczaki kiełbaski i kolezanka ze stanów upiekła sobie tą całą wołowinę czy jak tam oni to jedzą nie spalone dobrze wypieczone, super ekstra! Tylko trzeba postępować zgodnie z instrukcją ludzie, jak każą odczekać aż węgiel się zacznie tlić to tak trzeba robić. Jak ktoś kładzie od razu wszystko to wiadomo że się spali. Ogólnie naprawdę warto, nigdy więcej zwykłego grilla którego muszę czyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli się nie ma ogrodu i rzadko organizuje gril party, to może być dobre rozwiązanie. Ale dla miłośników grilla, najlepszym rozwiązaniem będzie grill z prawdziwego zdarzenia. Takie cudo znalazalm tu http://www.grille-warszawa.pl/ . wyglada rewelacyjnie i jest mega wytrzymały. Mam już 2 sezon sluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j******* ne reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, wspaniałe mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×